Kā pašu spēkiem mājoklim piešķirt īpašu stilu? 3 idejas

Publicēts: 05.11.2017 17:15

Nav liela māksla veikalā iegādāties standarta preces savam mājoklim. Taču īpašu auru mājvietai piešķirsiet, ja pašu spēkiem izgatavosiet īpašus un pat unikālus interjera priekšmetus. 

Šobrīd aktuālas ir koka paletes. No tādas var izgatavot brīnišķīgu galdiņu. Paleti varat nokrāsot tādā tonī, kas piestāv interjeram. Paletes apakšā ieskrūvējiet ritentiņus, ko var iegādāties būvniecības materiālu veikalos. Galda virsmai varat izmantot pēc izmēra izgrieztu stiklu vai plastikātu. 

Koks pie gultas

Skaisti izskatīsies, ja virs gultas galvgaļa iekārsiet glītu koka zaru. Pie tā varēsiet kārt dekorācijas atbilstoši gadalaikam un svētkiem. 

Pašdarināta lustraTrešais veids, kā ieviest unikālu noskaņu savā mājā, ir lustru izgatavošana. Tās var būt dažādas - gatavotas no auduma, papīra un, protams, no koka. 

 

Lai radoši! 

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »