Kā pašu spēkiem mājoklim piešķirt īpašu stilu? 3 idejas

Publicēts: 05.11.2017 17:15

Nav liela māksla veikalā iegādāties standarta preces savam mājoklim. Taču īpašu auru mājvietai piešķirsiet, ja pašu spēkiem izgatavosiet īpašus un pat unikālus interjera priekšmetus. 

Šobrīd aktuālas ir koka paletes. No tādas var izgatavot brīnišķīgu galdiņu. Paleti varat nokrāsot tādā tonī, kas piestāv interjeram. Paletes apakšā ieskrūvējiet ritentiņus, ko var iegādāties būvniecības materiālu veikalos. Galda virsmai varat izmantot pēc izmēra izgrieztu stiklu vai plastikātu. 

Koks pie gultas

Skaisti izskatīsies, ja virs gultas galvgaļa iekārsiet glītu koka zaru. Pie tā varēsiet kārt dekorācijas atbilstoši gadalaikam un svētkiem. 

Pašdarināta lustraTrešais veids, kā ieviest unikālu noskaņu savā mājā, ir lustru izgatavošana. Tās var būt dažādas - gatavotas no auduma, papīra un, protams, no koka. 

 

Lai radoši! 

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »