Platforma Kurp.es palīgs ģimenei pasākuma izvēlē

Publicēts: 06.11.2017 19:15


Interneta vietnē Kurp.es ir iespēja atrast visus aktuālos publiskos pasākumus Rīgā un lielākajās norises vietās Latvijā – koncertzālēs “Cēsis”, “Gors”, “Lielais Dzintars” un citviet. Pasākumus būs iespējams atlasīt pēc interktīvās kartes, datuma, pasākuma veida (seminārs, koncerts, pasākumi bērniem u.c.) un citiem kritērijiem.  


Kurp.es kā jaunradīts potenciāls produkts iekļuvis Radošo industriju biznesa inkubatorā, kā arī ieguvis galveno balvu Latvia Travel Tours rīkotajā ideju konkursā tūrisma attīstībai, kā arī piesaistījis inestīcijas no Latvia Tours. Tāpat ideja ar labiem panākumiem tikusi pārstāvēta arī konkursā “Radām novadam”, “Creative Business Cup” un citos. Cītīgākie pasākumu apmeklētāji un organizatori jau paspējuši atzinīgi novērtēt inovatīvo ideju, jo lapas sekotāju skaits ievērojami aug ar katru mēnesi.


Uzņēmuma radošā komanda cer, ka ar jauno lapas versiju izdosies piesaistīt gan vēl vairāk pasākumu entuziastu, gan “izvilkt no dīvāna” arī pašus kūtrākos. Tādēļ tūlīt pēc lapas palaišanas paredzēts sākt darbu arī pie tālākas funkciju attīstības, to starpā pie krievu un angļu valodas versijām, izplesties pa Latviju, kā arī iespējas sekot jau konkrētiem māksliniekiem un pasākumu organizatoriem. Šos jaunumus varam sagaidīt kurp.es lapā jau līdz šī gada beigām. 

Kurp.es platformai iespējams sekot līdzi arī sociālajos tīklos
Facebook https://www.facebook.com/kurpespasakumi/ 
Instagram https://www.instagram.com/kurp.es/  

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »