Platforma Kurp.es palīgs ģimenei pasākuma izvēlē

Publicēts: 06.11.2017 19:15


Interneta vietnē Kurp.es ir iespēja atrast visus aktuālos publiskos pasākumus Rīgā un lielākajās norises vietās Latvijā – koncertzālēs “Cēsis”, “Gors”, “Lielais Dzintars” un citviet. Pasākumus būs iespējams atlasīt pēc interktīvās kartes, datuma, pasākuma veida (seminārs, koncerts, pasākumi bērniem u.c.) un citiem kritērijiem.  


Kurp.es kā jaunradīts potenciāls produkts iekļuvis Radošo industriju biznesa inkubatorā, kā arī ieguvis galveno balvu Latvia Travel Tours rīkotajā ideju konkursā tūrisma attīstībai, kā arī piesaistījis inestīcijas no Latvia Tours. Tāpat ideja ar labiem panākumiem tikusi pārstāvēta arī konkursā “Radām novadam”, “Creative Business Cup” un citos. Cītīgākie pasākumu apmeklētāji un organizatori jau paspējuši atzinīgi novērtēt inovatīvo ideju, jo lapas sekotāju skaits ievērojami aug ar katru mēnesi.


Uzņēmuma radošā komanda cer, ka ar jauno lapas versiju izdosies piesaistīt gan vēl vairāk pasākumu entuziastu, gan “izvilkt no dīvāna” arī pašus kūtrākos. Tādēļ tūlīt pēc lapas palaišanas paredzēts sākt darbu arī pie tālākas funkciju attīstības, to starpā pie krievu un angļu valodas versijām, izplesties pa Latviju, kā arī iespējas sekot jau konkrētiem māksliniekiem un pasākumu organizatoriem. Šos jaunumus varam sagaidīt kurp.es lapā jau līdz šī gada beigām. 

Kurp.es platformai iespējams sekot līdzi arī sociālajos tīklos
Facebook https://www.facebook.com/kurpespasakumi/ 
Instagram https://www.instagram.com/kurp.es/  

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »