Ieziemojam velosipēdus!

Ir drosminieki, kas ar velosipēdu brauc visu ziemu. Taču daļa dažādu iemeslu dēļ šo braucamo garāžā vai pagrabā atstāj līdz pavasarim. 

Lai jaunajā sezonā velosipēds labi ripotu, tas ir jāsakopj rudenī, nevis jāiestumj garāžā un jāatstāj līdz pavasarim. 

Ko ieteicams izdarīt?

Vispirms ir jānotīra ķēde, zobrati, un visi pārējie mehānismi, jo tajos noteikti ir smiltis un dubļi. Tad kustīgās detaļas nepieciešams ieeļļot. 

Velosipēdu vislabāk uzglabāt sausā vietā, pakārtu pie griestiem vai sienas, lai noņemtu slodzi no riepām. 

 

Ja pašiem mājas apstākļos nav iespējams savest velosipēdu kārtībā, varat doties uz tuvējo velo apkopes centru, kur zinoši puiši noteikti palīdzēs. Taču, ja tētim ir zināšanas, kā tikt ar darbu galā, noteikti prasmes var ierādīt arī dēlam. 

Foto avots: Shutterstock.com

Krāsojamie zīmējumi. Ziemas sporta veidi

Laikā, kad lielākā daļa ar aizrautību seko līdzi kaislībām Ziemas olimpiskajās spēlēs, bērnam varat piedāvāt skaistus krāsojamos zīmējumus.  Lasīt tālāk »

Sekojam līdzi ziemas olimpiskajām spēlēm!

Olimpisko spēļu vērošana var būt lielisks ģimenes notikums, kura laikā uzzināt daudz jauna un izbaudīt azartu.  Lasīt tālāk »

Televīzijas vakars draugu lokā

“Seriālu “Troņu spēles” vienmēr skatos kopā ar vienu no saviem labākajiem draugiem,” savā pieredzē dalās grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings. Lasīt tālāk »

Greznojam ābolus!

Ierasts, ka ar cukura glazūrām greznojam piparkūkas, taču glazūras var izmantot arī augļu dekorēšanā.  Lasīt tālāk »

Izšūšanas darbiņš pirkstu veiklībai un mājīgumam

Uzdariniet paši ko līdzīgu - uz spilvendrānas izšūts jauks novēlējums priecēs mājinieku vai ciemiņu sirdis! Ja izšūsiet konkrētu vārdu, spilvendrāna būs jauka dāvana mīļam cilvēkam.  Lasīt tālāk »