Minibibliotēka kopējā kāpņutelpā

Publicēts: 19.01.2018 13:00

Lai ēkas vai tuvākās apkārtnes koplietošanas telpas padarītu mazliet mājīgākas, var iekārtot nelielu bibliotēku.

Tās izveide neprasīs daudz līdzekļu, un tā būs ilgtspējīga un vienkārši uzturama. Varat sameklēt pavisam vienkāršu skapi vai dažus plauktus un izvietot tos kāpņu telpā, iepriekš saskaņojot ar apsaimniekotāju. Plauktos varat ielikt dažas grāmatas, kuras paši sen esat izlasījuši, ļaujiet saviem kaimiņiem palīdzēt papildināt krājumus, ievērojot principu – ikreiz, kad tiek paņemta kāda grāmata, tās vietā jāatstāj cita. Ja, ieejot kāpņu telpā, jūs sveicina grāmatu rinda, atgriešanās mājās ir daudz omulīgāka. 

Iesaka grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »