Minibibliotēka kopējā kāpņutelpā

Publicēts: 19.01.2018 13:00

Lai ēkas vai tuvākās apkārtnes koplietošanas telpas padarītu mazliet mājīgākas, var iekārtot nelielu bibliotēku.

Tās izveide neprasīs daudz līdzekļu, un tā būs ilgtspējīga un vienkārši uzturama. Varat sameklēt pavisam vienkāršu skapi vai dažus plauktus un izvietot tos kāpņu telpā, iepriekš saskaņojot ar apsaimniekotāju. Plauktos varat ielikt dažas grāmatas, kuras paši sen esat izlasījuši, ļaujiet saviem kaimiņiem palīdzēt papildināt krājumus, ievērojot principu – ikreiz, kad tiek paņemta kāda grāmata, tās vietā jāatstāj cita. Ja, ieejot kāpņu telpā, jūs sveicina grāmatu rinda, atgriešanās mājās ir daudz omulīgāka. 

Iesaka grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »