Televīzijas vakars draugu lokā

“Seriālu “Troņu spēles” vienmēr skatos kopā ar vienu no saviem labākajiem draugiem,” savā pieredzē dalās grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings.

Viņš stāsta, ko šobrīd ir tikuši līdz trešajai sezonai. Meiks Vikings stāsta, ka reizi divās nedēļās viņi noskatās divas sērijas. Ne vairāk. “Es zinu, ka “Netflix” laikmetā visas iemīļota seriāla sezonas nenoskatīšanās vienā rāvienā uzreiz pēc tās iznākšanas uz ekrāniem ir neparasta rīcība, tomēr tam ir arī dažas priekšrocības.” 
Pirmkārt, kopīga televīzijas skatīšanās atkal kļūst par iemeslu sanākt kopā. Otrkārt, tas ļauj ar prieku gaidīt kārtējo pasākumu. Tādēļ atturieties no visas sezonas “aprīšanas vienā reizē un uzaiciniet ģimenes draugus uz iknedēļas televīzijas vakaru. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pavasarīgs dekors no kārkliem, mētrām un sūnām

Esam pieraduši ziemas periodā māju rotāt ar atbilstošā noskaņā radītiem vainagiem. Tos liekam uz galda vai karinām pie durvīm.  Lasīt tālāk »

Prieka atgūšanas saraksts! Pamācība tā izveidei

Ko darīt, kad māc skumjas? Ielūkoties savā prieka atgūšanas sarakstā!  Lasīt tālāk »

Dodamies skatīties ledus krāvumus Rīgas jūras līča piekrastē!

Nupat ir īstais brīdis braukt uz Rīgas jūras līča piekrasti, piemēram, Enguri vai Mērsragu, lai izkāpelētos pa ledus krāvumiem, kas veidojas pludmales zonā.  Lasīt tālāk »

Lietotnes mājokļa iekārtošanas plānošanai

Ja pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu, aktuāls ir jautājums, kā mājokli iekārtot. Šis jautājums aktuāls var būt arī tad, ja esat sapratuši, ka pašreizējā dzīves telpa nav līdz galam pārdomāta un ērta.  Lasīt tālāk »

Stādām uz palodzes sīpoliņus!

Saule logos iespīd arvien spožāk un spožāk. Tādēļ ir pēdējais brīdis kastēs stādīt sīpolus un ļaut lokiem uzzaļot nebijušā kuplumā! Lasīt tālāk »