Televīzijas vakars draugu lokā

Publicēts: 07.02.2018 07:55

“Seriālu “Troņu spēles” vienmēr skatos kopā ar vienu no saviem labākajiem draugiem,” savā pieredzē dalās grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings.

Viņš stāsta, ko šobrīd ir tikuši līdz trešajai sezonai. Meiks Vikings stāsta, ka reizi divās nedēļās viņi noskatās divas sērijas. Ne vairāk. “Es zinu, ka “Netflix” laikmetā visas iemīļota seriāla sezonas nenoskatīšanās vienā rāvienā uzreiz pēc tās iznākšanas uz ekrāniem ir neparasta rīcība, tomēr tam ir arī dažas priekšrocības.” 
Pirmkārt, kopīga televīzijas skatīšanās atkal kļūst par iemeslu sanākt kopā. Otrkārt, tas ļauj ar prieku gaidīt kārtējo pasākumu. Tādēļ atturieties no visas sezonas “aprīšanas vienā reizē un uzaiciniet ģimenes draugus uz iknedēļas televīzijas vakaru. 

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »