Televīzijas vakars draugu lokā

Publicēts: 07.02.2018 07:55

“Seriālu “Troņu spēles” vienmēr skatos kopā ar vienu no saviem labākajiem draugiem,” savā pieredzē dalās grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings.

Viņš stāsta, ko šobrīd ir tikuši līdz trešajai sezonai. Meiks Vikings stāsta, ka reizi divās nedēļās viņi noskatās divas sērijas. Ne vairāk. “Es zinu, ka “Netflix” laikmetā visas iemīļota seriāla sezonas nenoskatīšanās vienā rāvienā uzreiz pēc tās iznākšanas uz ekrāniem ir neparasta rīcība, tomēr tam ir arī dažas priekšrocības.” 
Pirmkārt, kopīga televīzijas skatīšanās atkal kļūst par iemeslu sanākt kopā. Otrkārt, tas ļauj ar prieku gaidīt kārtējo pasākumu. Tādēļ atturieties no visas sezonas “aprīšanas vienā reizē un uzaiciniet ģimenes draugus uz iknedēļas televīzijas vakaru. 

Foto avots: Shutterstock.com

Bērni arī Tavā darbā. Kā organizēt dienu bērniem "Darbā bērni"

Lai veicinātu ģimenei draudzīgas darba kultūras attīstību Latvijā, kā arī palīdzētu uzņēmumiem sekmēt savu darbinieku lojalitāti, arī šogad tiek īstenota iniciatīva “Darbā bērni”. Lasīt tālāk »

Ģimenes recepšu grāmatai: saldējuma zemeņu kokteilis

Karstā dienā gatavojam visai ģimenei saldējuma kokteili! Lasīt tālāk »

Ikvakara ģimenes futbola mačs

Ja ziemas vakarā dažkārt grūti saņemties, lai izietu ārā, tad vasara smaržas un gaisma ir ļoti aicinošas. Ir vērts izmantot laiku, lai dotos visi kopā ārā un izspēlētu vienu futbola maču. Lasīt tālāk »

Izvizinām bērnus ar ķerru!

Kādā pauzē starp dārza darbiem, atrodam laiku izvizināt bērnus ar ķerru!  Lasīt tālāk »

Pinam pieneņu vainadziņu!

Pļavas pārņēmis neticami skaistais dzeltenums - sākušas ziedēt pienenes!  Lasīt tālāk »