Mūzikas atpazīšanas lietotne "Shazam"

Publicēts: 20.02.2018 07:25

Noteikti esat piedzīvojuši brīdi, kad dzirdat brīnišķīgu dziesmu, kuru labprāt noklausītos vēlreiz, taču nezināt ne dziesmas nosaukumu, ne izpildītāju. Iespējams ir bijis brīdis, kad bērns taujā, kas ir tā dziesma, kas šobrīd skan, bet atbildi nevarat sniegt, jo par skaņdarbu nekas sīkāk nav zināms. 

Šai problēmai ir risinājums. Izmantojot lietotni "Shazam", jums būs iespēja noskaidrot informāciju par ikvienu skaņdarbu, kas ieinteresējis. 

Kā lietotne darbojas? Kad skan dziesma, ar lietotnes palīdzību var ierakstīt nelielu dziesmas fragmentu. Un tālāk jau lietotne arhīvā atradīs skaņdarbu un piedāvās klausītājam. 

Lai izdodas papildināt savu mīļo dziesmu sarakstu!

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar bērnu izgatavo ēdamās krāsas

Ļoti, ļoti vēlies kopā ar bērnu gleznot, bet mājās nav guašu krāsas nedz akvareļu? Neuztraucies! Kopā ar bērnu vari tās izgatavot pats no virtuvē esošajām lietām.  Lasīt tālāk »

Veidojiet savu herbāriju

Veidojiet savu herbāriju ar žāvētiem, kaltētiem augiem. Dodoties pastaigā ļaujiet bērnam izvēlēties nelielus augus vai to daļas, kuras viņš vēlas pievienot kolekcijai.        Lasīt tālāk »

Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju...  Lasīt tālāk »

Slepenais rokasspiediens

Slepeno rokasspiedienu dažādās grupās izmanto jau tūkstošiem gadu, lai varētu atpazīt savas grupas piederīgos. Vēlāk šī tradīcija tika izmantota ģimenēs, lai nemanāmi nodotu viens otram informāciju.  Lasīt tālāk »

Izgatavo "Yo-Yo" pats no baloniem un rīsiem

"Yo-Yo" ir vispasaules zināma rotaļlieta, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Lai apgūtu šīs spēles pamatprincipu, nav jāiegulda daudz pūļu un prasmju.  Lasīt tālāk »