Mūzikas atpazīšanas lietotne "Shazam"

Noteikti esat piedzīvojuši brīdi, kad dzirdat brīnišķīgu dziesmu, kuru labprāt noklausītos vēlreiz, taču nezināt ne dziesmas nosaukumu, ne izpildītāju. Iespējams ir bijis brīdis, kad bērns taujā, kas ir tā dziesma, kas šobrīd skan, bet atbildi nevarat sniegt, jo par skaņdarbu nekas sīkāk nav zināms. 

Šai problēmai ir risinājums. Izmantojot lietotni "Shazam", jums būs iespēja noskaidrot informāciju par ikvienu skaņdarbu, kas ieinteresējis. 

Kā lietotne darbojas? Kad skan dziesma, ar lietotnes palīdzību var ierakstīt nelielu dziesmas fragmentu. Un tālāk jau lietotne arhīvā atradīs skaņdarbu un piedāvās klausītājam. 

Lai izdodas papildināt savu mīļo dziesmu sarakstu!

Foto avots: Shutterstock.com

Pavasarīgs dekors no kārkliem, mētrām un sūnām

Esam pieraduši ziemas periodā māju rotāt ar atbilstošā noskaņā radītiem vainagiem. Tos liekam uz galda vai karinām pie durvīm.  Lasīt tālāk »

Prieka atgūšanas saraksts! Pamācība tā izveidei

Ko darīt, kad māc skumjas? Ielūkoties savā prieka atgūšanas sarakstā!  Lasīt tālāk »

Dodamies skatīties ledus krāvumus Rīgas jūras līča piekrastē!

Nupat ir īstais brīdis braukt uz Rīgas jūras līča piekrasti, piemēram, Enguri vai Mērsragu, lai izkāpelētos pa ledus krāvumiem, kas veidojas pludmales zonā.  Lasīt tālāk »

Lietotnes mājokļa iekārtošanas plānošanai

Ja pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu, aktuāls ir jautājums, kā mājokli iekārtot. Šis jautājums aktuāls var būt arī tad, ja esat sapratuši, ka pašreizējā dzīves telpa nav līdz galam pārdomāta un ērta.  Lasīt tālāk »

Stādām uz palodzes sīpoliņus!

Saule logos iespīd arvien spožāk un spožāk. Tādēļ ir pēdējais brīdis kastēs stādīt sīpolus un ļaut lokiem uzzaļot nebijušā kuplumā! Lasīt tālāk »