Mūzikas atpazīšanas lietotne "Shazam"

Publicēts: 20.02.2018 07:25

Noteikti esat piedzīvojuši brīdi, kad dzirdat brīnišķīgu dziesmu, kuru labprāt noklausītos vēlreiz, taču nezināt ne dziesmas nosaukumu, ne izpildītāju. Iespējams ir bijis brīdis, kad bērns taujā, kas ir tā dziesma, kas šobrīd skan, bet atbildi nevarat sniegt, jo par skaņdarbu nekas sīkāk nav zināms. 

Šai problēmai ir risinājums. Izmantojot lietotni "Shazam", jums būs iespēja noskaidrot informāciju par ikvienu skaņdarbu, kas ieinteresējis. 

Kā lietotne darbojas? Kad skan dziesma, ar lietotnes palīdzību var ierakstīt nelielu dziesmas fragmentu. Un tālāk jau lietotne arhīvā atradīs skaņdarbu un piedāvās klausītājam. 

Lai izdodas papildināt savu mīļo dziesmu sarakstu!

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »