Lietotnes mājokļa iekārtošanas plānošanai

Publicēts: 02.03.2018 07:15

Ja pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu, aktuāls ir jautājums, kā mājokli iekārtot. Šis jautājums aktuāls var būt arī tad, ja esat sapratuši, ka pašreizējā dzīves telpa nav līdz galam pārdomāta un ērta. 

Abos gadījumos lielisks palīgs var būt dažādas lietotnes, kas ļaus tikai ar dažu pogu piespiešanu plānot iespējamos istabas iekārtojumus. 

Viena no šādām lietotnēm ir "CamToPlan". Tā ļaus ērti nomērīt ne tikai telpas, bet tajā jau esošās mēbeles. Lietotne "Photo Measures" ļaus pārbaudīt, vai ieplānotā telpas iekārta vispār derēs iecerētajā vietā un labi izskatīsies. Savukārt lietotne "ColorSnap" ļaus izmēģināt dažādus krāsu toņus, lai saprastu - varbūt ir nepieciešamas arī šāda veida pārmaiņas. 

Lai radoši!

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar bērnu izgatavo ēdamās krāsas

Ļoti, ļoti vēlies kopā ar bērnu gleznot, bet mājās nav guašu krāsas nedz akvareļu? Neuztraucies! Kopā ar bērnu vari tās izgatavot pats no virtuvē esošajām lietām.  Lasīt tālāk »

Veidojiet savu herbāriju

Veidojiet savu herbāriju ar žāvētiem, kaltētiem augiem. Dodoties pastaigā ļaujiet bērnam izvēlēties nelielus augus vai to daļas, kuras viņš vēlas pievienot kolekcijai.        Lasīt tālāk »

Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju...  Lasīt tālāk »

Slepenais rokasspiediens

Slepeno rokasspiedienu dažādās grupās izmanto jau tūkstošiem gadu, lai varētu atpazīt savas grupas piederīgos. Vēlāk šī tradīcija tika izmantota ģimenēs, lai nemanāmi nodotu viens otram informāciju.  Lasīt tālāk »

Izgatavo "Yo-Yo" pats no baloniem un rīsiem

"Yo-Yo" ir vispasaules zināma rotaļlieta, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Lai apgūtu šīs spēles pamatprincipu, nav jāiegulda daudz pūļu un prasmju.  Lasīt tālāk »