Lietotnes mājokļa iekārtošanas plānošanai

Publicēts: 02.03.2018 07:15

Ja pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu, aktuāls ir jautājums, kā mājokli iekārtot. Šis jautājums aktuāls var būt arī tad, ja esat sapratuši, ka pašreizējā dzīves telpa nav līdz galam pārdomāta un ērta. 

Abos gadījumos lielisks palīgs var būt dažādas lietotnes, kas ļaus tikai ar dažu pogu piespiešanu plānot iespējamos istabas iekārtojumus. 

Viena no šādām lietotnēm ir "CamToPlan". Tā ļaus ērti nomērīt ne tikai telpas, bet tajā jau esošās mēbeles. Lietotne "Photo Measures" ļaus pārbaudīt, vai ieplānotā telpas iekārta vispār derēs iecerētajā vietā un labi izskatīsies. Savukārt lietotne "ColorSnap" ļaus izmēģināt dažādus krāsu toņus, lai saprastu - varbūt ir nepieciešamas arī šāda veida pārmaiņas. 

Lai radoši!

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »