Prieka atgūšanas saraksts! Pamācība tā izveidei

Publicēts: 08.03.2018 08:55

Ko darīt, kad māc skumjas? Ielūkoties savā prieka atgūšanas sarakstā! 

Bieži vien mēs aizmirstam padomāt un parūpēties paši par sevi, kas nav mazsvarīgi. Tā vietā, lai sevi uzmundrinātu, vien nodomājam, ka viss tāpat pāries - sliktais noskaņojums, iedvesmas trūkums u.c. Laiks izveidot sevis uzmundrināšanas kartītes!

Un nav svarīgi, cik mums gadu, mums visiem nepieciešams kāds prieka avots.

Lejupielādē pielikumu un iedvesmojies skaistam darbam!

 

Foto: Agnese Gabrāne

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »