Prieka atgūšanas saraksts! Pamācība tā izveidei

Publicēts: 08.03.2018 08:55

Ko darīt, kad māc skumjas? Ielūkoties savā prieka atgūšanas sarakstā! 

Bieži vien mēs aizmirstam padomāt un parūpēties paši par sevi, kas nav mazsvarīgi. Tā vietā, lai sevi uzmundrinātu, vien nodomājam, ka viss tāpat pāries - sliktais noskaņojums, iedvesmas trūkums u.c. Laiks izveidot sevis uzmundrināšanas kartītes!

Un nav svarīgi, cik mums gadu, mums visiem nepieciešams kāds prieka avots.

Lejupielādē pielikumu un iedvesmojies skaistam darbam!

 

Foto: Agnese Gabrāne

Kopā ar bērnu izgatavo ēdamās krāsas

Ļoti, ļoti vēlies kopā ar bērnu gleznot, bet mājās nav guašu krāsas nedz akvareļu? Neuztraucies! Kopā ar bērnu vari tās izgatavot pats no virtuvē esošajām lietām.  Lasīt tālāk »

Veidojiet savu herbāriju

Veidojiet savu herbāriju ar žāvētiem, kaltētiem augiem. Dodoties pastaigā ļaujiet bērnam izvēlēties nelielus augus vai to daļas, kuras viņš vēlas pievienot kolekcijai.        Lasīt tālāk »

Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju...  Lasīt tālāk »

Slepenais rokasspiediens

Slepeno rokasspiedienu dažādās grupās izmanto jau tūkstošiem gadu, lai varētu atpazīt savas grupas piederīgos. Vēlāk šī tradīcija tika izmantota ģimenēs, lai nemanāmi nodotu viens otram informāciju.  Lasīt tālāk »

Izgatavo "Yo-Yo" pats no baloniem un rīsiem

"Yo-Yo" ir vispasaules zināma rotaļlieta, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Lai apgūtu šīs spēles pamatprincipu, nav jāiegulda daudz pūļu un prasmju.  Lasīt tālāk »