Prieka atgūšanas saraksts! Pamācība tā izveidei

Publicēts: 08.03.2018 08:55

Ko darīt, kad māc skumjas? Ielūkoties savā prieka atgūšanas sarakstā! 

Bieži vien mēs aizmirstam padomāt un parūpēties paši par sevi, kas nav mazsvarīgi. Tā vietā, lai sevi uzmundrinātu, vien nodomājam, ka viss tāpat pāries - sliktais noskaņojums, iedvesmas trūkums u.c. Laiks izveidot sevis uzmundrināšanas kartītes!

Un nav svarīgi, cik mums gadu, mums visiem nepieciešams kāds prieka avots.

Lejupielādē pielikumu un iedvesmojies skaistam darbam!

 

Foto: Agnese Gabrāne

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »