Mīļums un apskāvieni katru dienu

Nu gadās dienas, kad ir dusmas un sapīkums vai arī neliels kašķis starp ģimenes locekļiem. Lai situāciju labotu, jāliek lietā burvju līdzeklis - apskāviens!

Apskāviens un ķermenisks kontakts ne tikai ļauj nomierināties un paust mīlestību un rūpes, bet arī rada drošības sajūtu un veicina uzticēšanos, mazina dusmas un vientulības sajūtu, stiprina imūnsistēmu, rada laimes sajūtu, paaugstina pašvērtējumu, māca mīlēt pašiem sevi, mazina ķermeņa sasprindzinājumu, mazina sāpes, līdzsvaro nervu sistēmu, iedrošina, palīdz pārvarēt bailes, māca sajust dzīves enerģiju, prast saņemt un dot otram, veicina empātiju un savstarpēju sapratni.

Un ir vērts atcerēties, ka apskāviens nepieciešams ne tikai mazulim, bet arī pieaugušam vīrietim un arī senioriem. 

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam priežu un egļu pumpurus!

Ir īstais brīdis doties uz mežu vākt priežu un egļu pumpurus! Lasīt tālāk »

Projekts kopā ar tēti: gatavojam purva kurpes!

Parasti tās sauc par sniega kurpēm, taču tās ir ļoti piemērotas, lai izmēģinātu nelielu gājienu pa kādu no Latvijas purviem.  Lasīt tālāk »

Darinām Lieldienu dekoru - olu čaumalu vāzītes īstiem ziediem

Vienkārša ideja, kā mājās ienest pavasari Lieldienu noskaņās.  Lasīt tālāk »

Par kafiju maksājam ar dzejoli!

Jau vairākus gadus, atzīmējot Pasaules dzejas dienu, kas ir 21. martā, daudzviet pasaulē  kafejnīcas, viesnīcas un restorāni piedāvā apmeklētājiem par kafiju norēķināties ar dzejoli. Lasīt tālāk »

Mīļums un apskāvieni katru dienu

Nu gadās dienas, kad ir dusmas un sapīkums vai arī neliels kašķis starp ģimenes locekļiem. Lai situāciju labotu, jāliek lietā burvju līdzeklis - apskāviens! Lasīt tālāk »