Mīļums un apskāvieni katru dienu

Publicēts: 20.03.2018 07:05

Nu gadās dienas, kad ir dusmas un sapīkums vai arī neliels kašķis starp ģimenes locekļiem. Lai situāciju labotu, jāliek lietā burvju līdzeklis - apskāviens!

Apskāviens un ķermenisks kontakts ne tikai ļauj nomierināties un paust mīlestību un rūpes, bet arī rada drošības sajūtu un veicina uzticēšanos, mazina dusmas un vientulības sajūtu, stiprina imūnsistēmu, rada laimes sajūtu, paaugstina pašvērtējumu, māca mīlēt pašiem sevi, mazina ķermeņa sasprindzinājumu, mazina sāpes, līdzsvaro nervu sistēmu, iedrošina, palīdz pārvarēt bailes, māca sajust dzīves enerģiju, prast saņemt un dot otram, veicina empātiju un savstarpēju sapratni.

Un ir vērts atcerēties, ka apskāviens nepieciešams ne tikai mazulim, bet arī pieaugušam vīrietim un arī senioriem. 

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »