Izmēģinām jaunu lietotni - Witty Dicie Games

Publicēts: 11.04.2018 18:15

Šī lietotne būs digitālais draugs, ar kuru kopā bērnam pavadītais laiks pilnīgi noteikti ļaus izbaudīt jautrus un izzinošus brīžus, un – kas zina! – atklāt kādu noslēpumu. Lietotnē "Witty Dicie Games" iekļautās vārdu, asprātību un izzinošās spēles vari iemēģināt, dodoties vasaras atvaļinājumā uz Itāliju vai tepat pa Latviju.

Lūk, ko par lietotni saka tās veidotāji:

"Garlaicīgi – ne mirkli!
Tu noteikti zini tos klusuma brīžus, kādi ik pa laikam iezogas automašīnā garo braucienu laikā. Kārtis? Garlaicīgi! Kurš atceras kādu interesantu spēli? Ehh, prātā bija, bet kurš to vairs atceras... šādam gadījumam šī aplikācija ir supervienkāršs risinājums.

Aizraujoši jebkuram
Aplikācija derēs jebkura vecuma dalībniekiem. Spēles azarts ir tieši tik lipīgs, lai pēc mirkļa nebūtu neviena malā sēdētāja. Tas strādā! Paši pārbaudījām :)

Foršam ceļojumam
Lai Tev būtu foršs un aizraujošs brauciens, esam rūpīgi strādājuši, lai šāds risinājums būtu viegli uztverams un interesants tieši Tev."

 

 

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »