Izmēģinām jaunu lietotni - Witty Dicie Games

Publicēts: 11.04.2018 18:15

Šī lietotne būs digitālais draugs, ar kuru kopā bērnam pavadītais laiks pilnīgi noteikti ļaus izbaudīt jautrus un izzinošus brīžus, un – kas zina! – atklāt kādu noslēpumu. Lietotnē "Witty Dicie Games" iekļautās vārdu, asprātību un izzinošās spēles vari iemēģināt, dodoties vasaras atvaļinājumā uz Itāliju vai tepat pa Latviju.

Lūk, ko par lietotni saka tās veidotāji:

"Garlaicīgi – ne mirkli!
Tu noteikti zini tos klusuma brīžus, kādi ik pa laikam iezogas automašīnā garo braucienu laikā. Kārtis? Garlaicīgi! Kurš atceras kādu interesantu spēli? Ehh, prātā bija, bet kurš to vairs atceras... šādam gadījumam šī aplikācija ir supervienkāršs risinājums.

Aizraujoši jebkuram
Aplikācija derēs jebkura vecuma dalībniekiem. Spēles azarts ir tieši tik lipīgs, lai pēc mirkļa nebūtu neviena malā sēdētāja. Tas strādā! Paši pārbaudījām :)

Foršam ceļojumam
Lai Tev būtu foršs un aizraujošs brauciens, esam rūpīgi strādājuši, lai šāds risinājums būtu viegli uztverams un interesants tieši Tev."

 

 

Kopā ar bērnu izgatavo ēdamās krāsas

Ļoti, ļoti vēlies kopā ar bērnu gleznot, bet mājās nav guašu krāsas nedz akvareļu? Neuztraucies! Kopā ar bērnu vari tās izgatavot pats no virtuvē esošajām lietām.  Lasīt tālāk »

Veidojiet savu herbāriju

Veidojiet savu herbāriju ar žāvētiem, kaltētiem augiem. Dodoties pastaigā ļaujiet bērnam izvēlēties nelielus augus vai to daļas, kuras viņš vēlas pievienot kolekcijai.        Lasīt tālāk »

Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju...  Lasīt tālāk »

Slepenais rokasspiediens

Slepeno rokasspiedienu dažādās grupās izmanto jau tūkstošiem gadu, lai varētu atpazīt savas grupas piederīgos. Vēlāk šī tradīcija tika izmantota ģimenēs, lai nemanāmi nodotu viens otram informāciju.  Lasīt tālāk »

Izgatavo "Yo-Yo" pats no baloniem un rīsiem

"Yo-Yo" ir vispasaules zināma rotaļlieta, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Lai apgūtu šīs spēles pamatprincipu, nav jāiegulda daudz pūļu un prasmju.  Lasīt tālāk »