Izmēģinām jaunu lietotni - Witty Dicie Games

Šī lietotne būs digitālais draugs, ar kuru kopā bērnam pavadītais laiks pilnīgi noteikti ļaus izbaudīt jautrus un izzinošus brīžus, un – kas zina! – atklāt kādu noslēpumu. Lietotnē "Witty Dicie Games" iekļautās vārdu, asprātību un izzinošās spēles vari iemēģināt, dodoties vasaras atvaļinājumā uz Itāliju vai tepat pa Latviju.

Lūk, ko par lietotni saka tās veidotāji:

"Garlaicīgi – ne mirkli!
Tu noteikti zini tos klusuma brīžus, kādi ik pa laikam iezogas automašīnā garo braucienu laikā. Kārtis? Garlaicīgi! Kurš atceras kādu interesantu spēli? Ehh, prātā bija, bet kurš to vairs atceras... šādam gadījumam šī aplikācija ir supervienkāršs risinājums.

Aizraujoši jebkuram
Aplikācija derēs jebkura vecuma dalībniekiem. Spēles azarts ir tieši tik lipīgs, lai pēc mirkļa nebūtu neviena malā sēdētāja. Tas strādā! Paši pārbaudījām :)

Foršam ceļojumam
Lai Tev būtu foršs un aizraujošs brauciens, esam rūpīgi strādājuši, lai šāds risinājums būtu viegli uztverams un interesants tieši Tev."

 

 

Vācam priežu un egļu pumpurus!

Ir īstais brīdis doties uz mežu vākt priežu un egļu pumpurus! Lasīt tālāk »

Projekts kopā ar tēti: gatavojam purva kurpes!

Parasti tās sauc par sniega kurpēm, taču tās ir ļoti piemērotas, lai izmēģinātu nelielu gājienu pa kādu no Latvijas purviem.  Lasīt tālāk »

Darinām Lieldienu dekoru - olu čaumalu vāzītes īstiem ziediem

Vienkārša ideja, kā mājās ienest pavasari Lieldienu noskaņās.  Lasīt tālāk »

Par kafiju maksājam ar dzejoli!

Jau vairākus gadus, atzīmējot Pasaules dzejas dienu, kas ir 21. martā, daudzviet pasaulē  kafejnīcas, viesnīcas un restorāni piedāvā apmeklētājiem par kafiju norēķināties ar dzejoli. Lasīt tālāk »

Mīļums un apskāvieni katru dienu

Nu gadās dienas, kad ir dusmas un sapīkums vai arī neliels kašķis starp ģimenes locekļiem. Lai situāciju labotu, jāliek lietā burvju līdzeklis - apskāviens! Lasīt tālāk »