Iestādām kociņu!

Publicēts: 24.04.2018 15:45

Ik pavasari ne tikai uzpošam dārzu un sastādām puķes, bet arī atjaunojam augļu koku bagātību. 

Pavasaris ir piemērots laiks, lai iestādītu kādu jaunu plūmju vai ķiršu koku, bumbieri vai ābeli. 

Interesants var būt brauciens uz audzētavu, lai iepazītos ar mūsdienu šķirņu daudzveidību un izvēlētos kādu kociņu ar pievilcīgu un varbūt pat ģimenei raksturīgu nosaukumu. 

Tāpat ir vērts pievērst uzmanību vietējiem laikrakstiem - drīzumā daudzviet notiks stādu gadatirgi. 

Lai zaļš pavasaris!

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »