Cepam ugunskurā kartupeļus!

Publicēts: 02.05.2018 13:55

Kad dārzā izzāģējam augļu kokiem vecos zarus vai sakopjam grāvja malu, protams, aizkuram ugunskuru. 

Un kas var būt gardāks par maltīti, kas gatavota šādā ugunskurā? Jā - cepam ugunskurā kartupeļus! Un tas ir pavisam vienkārši. Vajadzēs folliju, kurā ietīt kartupeļus. Tos pirms ietīšanas var nedaudz apkaisīt ar garšvielām, bet vēl labāk to darīt pēc tam, kad kartupeļi izrušināti no pelniem. Kartupeļus pasniedz kopā ar ugunskurā ceptām desiņām un pavasara zaļumiem. 

 

Foto: Agnese Gabrāne

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »