Cepam ugunskurā kartupeļus!

Publicēts: 02.05.2018 13:55

Kad dārzā izzāģējam augļu kokiem vecos zarus vai sakopjam grāvja malu, protams, aizkuram ugunskuru. 

Un kas var būt gardāks par maltīti, kas gatavota šādā ugunskurā? Jā - cepam ugunskurā kartupeļus! Un tas ir pavisam vienkārši. Vajadzēs folliju, kurā ietīt kartupeļus. Tos pirms ietīšanas var nedaudz apkaisīt ar garšvielām, bet vēl labāk to darīt pēc tam, kad kartupeļi izrušināti no pelniem. Kartupeļus pasniedz kopā ar ugunskurā ceptām desiņām un pavasara zaļumiem. 

 

Foto: Agnese Gabrāne

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »