Mainīšanās ballīte lieliem un maziem

Publicēts: 16.05.2018 05:10

Vai atceries veco lampu, kura stāv pagrabā un kuru jau vairākus gadus plānojāt pārdot? Vai arī blenderi, kurš savu pielietojumu tā arī nav atradis?


Kāpēc gan neatbrīvoties no tiem, pretī saņemot kaut ko noderīgu un vienlaikus sarīkojot omulīgu vakaru?

Uzaiciniet draugus un radus uz mainīšanās ballīti! Noteikumi ir pavisam vienkārši: katrs atnes kādu lietu, kuru vairs neizmanto, bet kura varētu būt noderīga kādam citam. Šis pasākums ir ne tikai draudzīgs maciņam un apkārtējai videi, bet arī lieliska iespēja iztīrīt skapi, virtuves plauktus, pagrabu vai jebkuru citu vietu, kurā glabājat “īsto pielietojumu neguvušās mantas”. Turklāt šāda mainīšanās draugu lokā ir daudz ērtāks un patīkamāks veids tikt vaļā no liekajām lietām nekā nīkšana nedēļas nogalēs krāmu tirdziņos vai sludinājumu ievietošana internetā. 

Šādi kopā ar bērnu varat izšķirot arī viņa rotaļlietas un piedāvāt apmaiņai ar citiem bērniem. 

Ja kāda lieta neatradīs savu jauno īpašnienu, varat organizēt kopīgu braucienu līdz kādai labdarības iestādei, kur pāri palikušās lietas atstāt. 

 

Idejas autors: dāņu autors Meiks Vikings, kurš sarakstījis grāmatu "Mazā hygge grāmata" 

Foto avots: Shutterstock.com

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »