Ģimenes recepšu grāmatai: saldējuma zemeņu kokteilis

Publicēts: 29.05.2018 13:55

Karstā dienā gatavojam visai ģimenei saldējuma kokteili!

Saldējuma kokteili pagatavot ir pavisam vienkārši. Zemenēm noplēš lapiņas un pārgriež tās uz pusēm. Mazākas var atstāt arī veselas. Tad lielā blendera krūzē saber zemenes, pievieno saldējumu un pārlej ar pienu (uz 300 ml saldējuma lej apmēram 300 ml piena). Blendē tik ilgi, līdz iegūta vienmērīga kokteiļa konsistence. Tad lej glāzēs un rotā ar piparmētras lapiņām. 

 

Lai gardi!

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »