Ģimenes recepšu grāmatai: saldējuma zemeņu kokteilis

Publicēts: 29.05.2018 13:55

Karstā dienā gatavojam visai ģimenei saldējuma kokteili!

Saldējuma kokteili pagatavot ir pavisam vienkārši. Zemenēm noplēš lapiņas un pārgriež tās uz pusēm. Mazākas var atstāt arī veselas. Tad lielā blendera krūzē saber zemenes, pievieno saldējumu un pārlej ar pienu (uz 300 ml saldējuma lej apmēram 300 ml piena). Blendē tik ilgi, līdz iegūta vienmērīga kokteiļa konsistence. Tad lej glāzēs un rotā ar piparmētras lapiņām. 

 

Lai gardi!

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »