Kopīga pārtikas pirkšana

Publicēts: 30.07.2018 15:15

Visa ģimene reizi nedēļā dodas uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus, kā arī ir iespēja, rosināt bērnus domāt mērķtiecīgi un tālredzīgi, laicīgi plānojot nedēļas ēdienreizes. Piešķiriet bērnam noteiktu naudas summu, kuru viņs var tērēt pēc saviem ieskatiem. Pat, ja bērns izvēlas lētu plastmasas rotaļlietu, kas jums šķiet nevajadzīga, neapšaubiet viņa pirkumu. Vēlāk izrunājiet pirkuma nozīmi bērnam, kā arī paskaidrojiet, ka ir iespēja šo naudu krāt lielākam pirkumam.  

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »