Iepriecini mazbērnus un mazmazbērnus - piezvani viņiem!

Publicēts: 07.07.2018 07:10

Ja jūs savus mazbērnus un mazmazbērnus nevarat apciemot katru nedēļu, ieviesiet tradīciju - brīvdienās piezvaniet saviem mīļajiem. Viņi būs īpaši priecīgi, dzirdot uzslavas un labus vārdus. Apvaicājaties, kā viņiem gājis skolā, bērnudārzā, ko jaunu viņi ir iemācījušies, kā nokārtojuši pārbaudījumus. Ja arī tajos nav veicies tik labi kā vēlētos - nekritizējiet! Runājiet par pozitīvo un labo, jo tad viņi gaidīs, kad piezvanīsiet atkal.

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »