Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Publicēts: 16.06.2018 02:20

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu!

Nepieciešams:
1 litrs vārīta, atdzesēta ūdens, 1 pudelīte glicerīna (nopērkama aptiekās), 100ml trauku mazgāšanas līdzekļa (vislabāk Fairy). Sastāvdaļu daudzums atkarīgs no tā, cik liels ir trauks, kurā visu samaisīsi. Plastmasas pudele, zeķe, gumija, nazis vai šķēres. 

1.solis Plastmasas pudelei nogrieziet apakšējo daļu, lai tā būtu taisna. 

2.solis Pudelei rūpīgi uzvelciet zeķi, bet tā, lai pudeles kakliņš (tas no, kura dzer) būtu neaizsegts un apakšpuse būtu rūpīgi nostiepta. Tad uzlieciet gumiju, lai nevajadzētu visu laiku pieturēt zeķi. 

3.solis Tad pudeles apakšpusi ievietojiet jau sagatavotajā ziepjūdenī. 

4.soli Kad tas ir izdarīt ievieto pudeles kakliņu mutē un pūt gaisu pudelē!  

Pavisam vienkāršs un lielisks veids kā uzpūst daudz, daudz sīku burbulīšu. Lai jums būtu vēl interesantāk, uz zeķes vai ziepjūdenī variet iepilināt kādu krāsvielu (ēdiena vai ūdens krāsu). Jūsu burbulīši iekrāsosies daudz košāk. 

Eksperimentējiet kopā un rīkojiet sacensības, kurš uzpūtīs lielāku burbuļu kalnu. Šie mazie burbulīši ir ļoti gaisīgi un viegli, tāpēc no jau uzpūstā kalna, ar rokām variet mēģināt izveidot arī dažādas formas, piemēram, zaķa garās ausis.  Ļaujies fantāzijām!

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »