Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Publicēts: 16.06.2018 02:20

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu!

Nepieciešams:
1 litrs vārīta, atdzesēta ūdens, 1 pudelīte glicerīna (nopērkama aptiekās), 100ml trauku mazgāšanas līdzekļa (vislabāk Fairy). Sastāvdaļu daudzums atkarīgs no tā, cik liels ir trauks, kurā visu samaisīsi. Plastmasas pudele, zeķe, gumija, nazis vai šķēres. 

1.solis Plastmasas pudelei nogrieziet apakšējo daļu, lai tā būtu taisna. 

2.solis Pudelei rūpīgi uzvelciet zeķi, bet tā, lai pudeles kakliņš (tas no, kura dzer) būtu neaizsegts un apakšpuse būtu rūpīgi nostiepta. Tad uzlieciet gumiju, lai nevajadzētu visu laiku pieturēt zeķi. 

3.solis Tad pudeles apakšpusi ievietojiet jau sagatavotajā ziepjūdenī. 

4.soli Kad tas ir izdarīt ievieto pudeles kakliņu mutē un pūt gaisu pudelē!  

Pavisam vienkāršs un lielisks veids kā uzpūst daudz, daudz sīku burbulīšu. Lai jums būtu vēl interesantāk, uz zeķes vai ziepjūdenī variet iepilināt kādu krāsvielu (ēdiena vai ūdens krāsu). Jūsu burbulīši iekrāsosies daudz košāk. 

Eksperimentējiet kopā un rīkojiet sacensības, kurš uzpūtīs lielāku burbuļu kalnu. Šie mazie burbulīši ir ļoti gaisīgi un viegli, tāpēc no jau uzpūstā kalna, ar rokām variet mēģināt izveidot arī dažādas formas, piemēram, zaķa garās ausis.  Ļaujies fantāzijām!

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »