Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Publicēts: 23.07.2018 05:20

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā. Dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā iespēju laivot gan individuāli, gan kopīgos pasākumos. Laivošana tavā ģimenē var būt dažāda - kopā ar bērniem izgatavo plostu no plastmasas pudelēm un auklas, ekspedīcijas brauciens pa nelielu dīķi vai upi bērniem būs īsts piedzīvojums.

Ja esat gatavi pieņemt lielāku izaicinājumu, izīrē piepūšamo laivu, plostu vai katamarānu kādā tūrisma uzņēmumā un izmēģiniet spēkus viņu piedāvātajos maršrutos. Var šķist, ka laivot jādodas bez bērniem, bet tā noteikti nav. Arī bērniem šādi braucieni būs aizraujoši un pamācoši, pastāsti pa kādu ūdenstilpni jūs laivojat, ka tajā dzīvo zivis, iemāci viņam airēt, tas trenēs bērna koordinācijas spējas un attīstīs kustības.

Laivojot ikvienam ģimenes loceklim būs ko darīt - mamma varēs sauļoties, tētis ar bērniem makšķerēt un apgūt airēšanas prasmes. Tikai esiet prātīgi un noteikti visi uzvelciet drošības vestes, lai tās neparedzētā situācijā jūs noturētu virs ūdens!

Foto avots: Shutterstock.com

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »