Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Publicēts: 23.07.2018 05:20

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā. Dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā iespēju laivot gan individuāli, gan kopīgos pasākumos. Laivošana tavā ģimenē var būt dažāda - kopā ar bērniem izgatavo plostu no plastmasas pudelēm un auklas, ekspedīcijas brauciens pa nelielu dīķi vai upi bērniem būs īsts piedzīvojums.

Ja esat gatavi pieņemt lielāku izaicinājumu, izīrē piepūšamo laivu, plostu vai katamarānu kādā tūrisma uzņēmumā un izmēģiniet spēkus viņu piedāvātajos maršrutos. Var šķist, ka laivot jādodas bez bērniem, bet tā noteikti nav. Arī bērniem šādi braucieni būs aizraujoši un pamācoši, pastāsti pa kādu ūdenstilpni jūs laivojat, ka tajā dzīvo zivis, iemāci viņam airēt, tas trenēs bērna koordinācijas spējas un attīstīs kustības.

Laivojot ikvienam ģimenes loceklim būs ko darīt - mamma varēs sauļoties, tētis ar bērniem makšķerēt un apgūt airēšanas prasmes. Tikai esiet prātīgi un noteikti visi uzvelciet drošības vestes, lai tās neparedzētā situācijā jūs noturētu virs ūdens!

Foto avots: Shutterstock.com

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »