Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Publicēts: 23.07.2018 05:45

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs. 

Baskāju taku izveidot nav nekas grūts, tev būs nepieciešami dažādi materiāli, piemēram, sīki akmentiņi, smiltis, zāle, čiekuri, pupas, zirņi, rīsi, skaidas, kastaņi, dubļi, olu čaumalas, daži, vate, ūdens. Ļaujies fantāzijai, jo galvenais ir sarūpēt pēc iespējas dažādākus materiālus. Novieto tos uz zemes, tad bērniem aizsien acis un ved viņus pa savu baskāju taku, dodot viņiem uzdevumu uzminēt, pa kādu materiālu viņi staigā.

Pēc tam sagatavo nelielas pēdu vanniņas ar svaigiem pļavas ziediem, kur pēdām atveldzēties!

Foto avots: Shutterstock.com

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »