Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Publicēts: 23.07.2018 05:45

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs. 

Baskāju taku izveidot nav nekas grūts, tev būs nepieciešami dažādi materiāli, piemēram, sīki akmentiņi, smiltis, zāle, čiekuri, pupas, zirņi, rīsi, skaidas, kastaņi, dubļi, olu čaumalas, daži, vate, ūdens. Ļaujies fantāzijai, jo galvenais ir sarūpēt pēc iespējas dažādākus materiālus. Novieto tos uz zemes, tad bērniem aizsien acis un ved viņus pa savu baskāju taku, dodot viņiem uzdevumu uzminēt, pa kādu materiālu viņi staigā.

Pēc tam sagatavo nelielas pēdu vanniņas ar svaigiem pļavas ziediem, kur pēdām atveldzēties!

Foto avots: Shutterstock.com

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »