Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Publicēts: 17.06.2018 04:05

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā. Velti nedēļas nogali vai sarīko īpašu atrakciju dzimšanas dienas ballītē ar iespēju pašiem uzzīmēt hennas zīmējumus. Bērni būs priecīgi par iespēju uzzīmēt vecākiem, ko paliekošu un sirsnīgu. Hennas pastu vari iegadāties speciālos hobiju veikalos.

Vari doties arī uz kādu īpašu salonu vai pie profesionāļa, kas uzzīmēs vienotu zīmējumu, kas simbolizēs tavu ģimeni. 

Par hennas zīmējumiem
Hennas tetovējumi bija tradicionāli ķermeņa zīmējumi Romas impērijā, Senajā Grieķijā, Babilonijā un citur. Henna ir augs ar lapām un tās novāc divas reizes gadā, tad tās izžāvē un saberž pulverī. Izveidoto pastu klāj uz ādas, šos mākslas darbus mēdz saukt arī par Mehndi, kas no hindu valodas tulkojumā nozīmē "māksla". Tiek uzskatīts, ka gan pats zīmējums, gan  zīmēšanas process nomierina, līdzsvaro emocijas un ir daļa no meditācijas, kā arī konkrēti zīmējumi simbolizē noteiktas lietas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »