Brauciens ar vilcienu

Publicēts: 07.07.2018 08:05

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Parādi viņam vilcienu ne tikai grāmatā vai televizora ekrānā, bet arī dzīvē. Nav nozīmes, kāds būs jūsu galamērķis, bet galvenais ir iepazīstināt bērnu ar sajūtu - braukt vilcienā. Varbūt tev šis braucien liksies pavisam parasts, bet bērns būs sajūsmā.

Pastāsti bērnam - vilcienu veido lokomotīve un vagoni, ka tas brauc pa speciāli izveidotām sliedēm un tam nav iespējas pārvietoties pa parastu ceļu, vilcienam braukt ļauj dīzeļdzinējs, kas ir arī automašīnām, senāk tos darbināja tvaika dzinēji. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »