Pirkstiņlellītes radošam brīvdienu vakaram

Publicēts: 31.08.2018 03:15

Pirkstiņlellīšu izgatavošana ir vienkārša un aizraujoša brīvdienu nodarbe visai ģimenei. Iemāci bērniem tās uztamborēt no dzijas vai uzšūt no auduma. Izgatavojot tās no dzijas, nepieciešams uztamborēt nelielu kvadrātu vai taisnstūri un sašūt tā malas, atstājot šaurāko malu neaizšūtu, lai varētu ielikt pirkstu. Izgatavojot lellītes no auduma, nepieciešams izgriezt divas vienādas formas auduma gabaliņus un trīs malas sašūt kopā. Veidojot no auduma, ir iespēja izgatavot dažādas formas lellītes, tamborējot to izdarīt būs mazliet grūtāk. 

Padariet savas lellītes dzīvas, piešujot pogas, spīdumus, lentītes. Varat izmantot karsto līmi un pielīmēt, piemēram, melnos piparus kā acis un makaronus kā matus.

 

Foto avots: Shutterstock.com

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »

Uzbūvē vigvamu bērna istabā

Vigvams ir sena indiāņu mājvieta, kas pielīdzināma konusveida teltij. Kopā ar bērnu rotaļu istabā uzbūve vigvamu arī tu. Tas ir aizraujošs process un bērnam tā būs lieliska vieta, kur attīstīt savu fantāziju un rast savu privāto telpu. Lasīt tālāk »

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »