Pirkstiņlellītes radošam brīvdienu vakaram

Publicēts: 31.08.2018 03:15

Pirkstiņlellīšu izgatavošana ir vienkārša un aizraujoša brīvdienu nodarbe visai ģimenei. Iemāci bērniem tās uztamborēt no dzijas vai uzšūt no auduma. Izgatavojot tās no dzijas, nepieciešams uztamborēt nelielu kvadrātu vai taisnstūri un sašūt tā malas, atstājot šaurāko malu neaizšūtu, lai varētu ielikt pirkstu. Izgatavojot lellītes no auduma, nepieciešams izgriezt divas vienādas formas auduma gabaliņus un trīs malas sašūt kopā. Veidojot no auduma, ir iespēja izgatavot dažādas formas lellītes, tamborējot to izdarīt būs mazliet grūtāk. 

Padariet savas lellītes dzīvas, piešujot pogas, spīdumus, lentītes. Varat izmantot karsto līmi un pielīmēt, piemēram, melnos piparus kā acis un makaronus kā matus.

 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »