Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Publicēts: 12.07.2018 11:25

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi, māju, sirdi, šūpoles, spārnus un citus. Ļauj fantazēt un zīmēt bērniem, tu būsi pārsteigts par viņu idejām. Galvenais zīmējumus veidot diezgan lielus, gandrīz precīzi kā dzīvē. 

Kad zīmējumi gatavi, paņem fotoaparātu vai telefonu un lūdz bērnam apgulties pie šiem zīmējumiem, piemēram, ja uzzīmējāt balonu, tad bērns savu roku novieto tā, lai izskatītos, ka viņš tur balona auklas. Ja uzzīmējāt auto, tad bērns guļas tā, lai izskatītos, ka šajā auto sēž. 

Jautrās fotogrāfijas vēlāk vari izmantot kā apsveikuma kartiņas radinieku jubilejās!

Foto avots: Shutterstock.com

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »