Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Publicēts: 12.07.2018 11:25

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi, māju, sirdi, šūpoles, spārnus un citus. Ļauj fantazēt un zīmēt bērniem, tu būsi pārsteigts par viņu idejām. Galvenais zīmējumus veidot diezgan lielus, gandrīz precīzi kā dzīvē. 

Kad zīmējumi gatavi, paņem fotoaparātu vai telefonu un lūdz bērnam apgulties pie šiem zīmējumiem, piemēram, ja uzzīmējāt balonu, tad bērns savu roku novieto tā, lai izskatītos, ka viņš tur balona auklas. Ja uzzīmējāt auto, tad bērns guļas tā, lai izskatītos, ka šajā auto sēž. 

Jautrās fotogrāfijas vēlāk vari izmantot kā apsveikuma kartiņas radinieku jubilejās!

Foto avots: Shutterstock.com

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »