Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Publicēts: 18.07.2018 11:20

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pirms došanās izjādē pastāsti saviem bērniem, ka ar zirgiem jābūt uzmanīgiem un nedrīkst viņu klātbūtnē skraidīt un skaļi bļaut, citādāk zirgi var satrakoties. 

Kopā ar bērniem sarūpējiet kādu gardu kārumu, piemēram, burkānus, ābolus vai cukurgraudus. Tos zirgiem dodiet pēc saimnieku atļaujas. Izjādes ar zirgiem ļauj atslābināties un nomierināties, tāpēc tas ir veselīgi. Šī var kļūt par tavas ģimenes tradīciju - reizi mēnesī doties izjādē un apkopt zirgus. Varbūt tavam bērnam būs īpašs talants, kuru būs vērts attīstīt. 

Foto avots: Shutterstock.com

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »