Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Publicēts: 18.07.2018 11:20

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pirms došanās izjādē pastāsti saviem bērniem, ka ar zirgiem jābūt uzmanīgiem un nedrīkst viņu klātbūtnē skraidīt un skaļi bļaut, citādāk zirgi var satrakoties. 

Kopā ar bērniem sarūpējiet kādu gardu kārumu, piemēram, burkānus, ābolus vai cukurgraudus. Tos zirgiem dodiet pēc saimnieku atļaujas. Izjādes ar zirgiem ļauj atslābināties un nomierināties, tāpēc tas ir veselīgi. Šī var kļūt par tavas ģimenes tradīciju - reizi mēnesī doties izjādē un apkopt zirgus. Varbūt tavam bērnam būs īpašs talants, kuru būs vērts attīstīt. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »