Izveido sarakstu ar nepieciešamajām skolas lietām

Publicēts: 30.08.2018 10:55

Tavās mājās ir bērnudārznieks vai skolēns un pavisam drīz viņam ir jāuzsāk jaunais mācību gads? Gatavošanās process skolai mēdz būt satraukumu pilns, jo jāpagūst iegādāties tik daudz. Laiskā svētdienas vakarā kopā ar bērnu apsēdieties pie galda un uz papīra lapas sarakstiet visu nepieciešamo, kas jāsarūpē skolai vai bērnudārzam. Laikus izveidots saraksts atvieglos gatavošanos jaunajam mācību gadam - tu zināsi, ko vēlas tavs bērns un ko patiešām nepieciešams iegādāties. Saraksts tev var palīdzēt arī nepārtērēties. 

Iegadāties jaunās lietas, dodies kopā ar bērnu, viņam tas būs aizraujoši, jo pats varēs izvēlēties tīkamākos zīmuļus vai krāsas. Kā arī tā var būt kā mācību stunda, kurā tu viņu iepazīstini ar naudas vērtību.

Pirms došanās uz grāmatnīcu vai kādu citu kancelejas preču veikalu, iesakām izskatīt jau mājās esošos krājumus, jo varbūt jau tev ir krāsu zīmuļi vai otas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »