Izveido sarakstu ar nepieciešamajām skolas lietām

Publicēts: 30.08.2018 10:55

Tavās mājās ir bērnudārznieks vai skolēns un pavisam drīz viņam ir jāuzsāk jaunais mācību gads? Gatavošanās process skolai mēdz būt satraukumu pilns, jo jāpagūst iegādāties tik daudz. Laiskā svētdienas vakarā kopā ar bērnu apsēdieties pie galda un uz papīra lapas sarakstiet visu nepieciešamo, kas jāsarūpē skolai vai bērnudārzam. Laikus izveidots saraksts atvieglos gatavošanos jaunajam mācību gadam - tu zināsi, ko vēlas tavs bērns un ko patiešām nepieciešams iegādāties. Saraksts tev var palīdzēt arī nepārtērēties. 

Iegadāties jaunās lietas, dodies kopā ar bērnu, viņam tas būs aizraujoši, jo pats varēs izvēlēties tīkamākos zīmuļus vai krāsas. Kā arī tā var būt kā mācību stunda, kurā tu viņu iepazīstini ar naudas vērtību.

Pirms došanās uz grāmatnīcu vai kādu citu kancelejas preču veikalu, iesakām izskatīt jau mājās esošos krājumus, jo varbūt jau tev ir krāsu zīmuļi vai otas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »

Uzbūvē vigvamu bērna istabā

Vigvams ir sena indiāņu mājvieta, kas pielīdzināma konusveida teltij. Kopā ar bērnu rotaļu istabā uzbūve vigvamu arī tu. Tas ir aizraujošs process un bērnam tā būs lieliska vieta, kur attīstīt savu fantāziju un rast savu privāto telpu. Lasīt tālāk »

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »