Kopā ar bērniem izgatavo kārklu svilpīti

Publicēts: 27.08.2015 15:00

Brīvdienās laiku pavadi kopā ar saviem mīļajiem un iemāci viņiem gudrības, ko agrāk tev iemācīja vectēvs vai tētis. Lieliska tēva un bērna nodarbe būs kārklu svilpītes izgatavošana. 

Tās izgatavošanai būs nepieciešams nazītis un kārkla zars. Kārklus vari atrast grāvmalās un upju krastos, jo tiem patīk mitrums. Tev būs vajadzīgs apmēram 12cm garš, gluds, īkšķa resnumā biezs kociņš. Ja tev ir piemirsies, kā svilpīti uztaisīt, vari lejupielādēt pamācību.

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »