Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Publicēts: 26.09.2018 18:55

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā.

Nepieciešams:

  • mazi baloni;
  • krāsaina dzija vai diegs;
  • PVA līme;
  • neliels plastmasas trauciņš;
  • šķēres.

Vispirms nelielā plastmasas trauciņa izdur divus caurumiņus un iever tajos diegu, kuru vēlies izmantot. Caurumus, piemēram, plastmasas glāzītē izdur apakšējā daļā. Kad esi ievēris diegu, trauciņā ielej līmi, lai tā apsedz diegu.

Balona izmēri ir atkarīgi no tā, cik lielas gaismas bumbas tu vēlies. Piepūt balonu un rūpīgi to aizsien. Ar otas palīdzību, noklāj balonu ar līmi un tad, velkot diegu cauri līmei, kas iepildīta plastmasas trauciņā, dažādos veidos tin diegu apkārt visam balonam. Kad balons kārtīgi notīts, nogriez diegu un iekar balonu žūt tā, lai tas nesaskaras ar citiem priekšmetiem. Šādi sagatavo vairākus balonus.

Kad satītais diegs uz balona būs izžuvis ar adatu pārspridzini balonu. Nelielajā caurumiņā, kas palicis no balona sasietā gala, ievieto, Ziemassvētku egļu rotāšanai paredzēto lampiņu virtenes, vienu spuldzīti. 

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »