Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Publicēts: 13.09.2018 13:55

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā.

Kopā ar ģimeni izšķirojiet savus apģērbu plauktus un atlasiet vasaras drēbēs un apavus. Šāda izšķirošana palīdzēs tev ātrāk izvēlēties apģērbu ikdienai. Vasaras drēbes ērti glabāt vakuuma maisos, jo tas aizņem daudz mazāk vietas. Šī var būt arī reize, kad veicat īstu drēbju revidēšanu - atlasiet drēbes, kas vairs neder, ir saplēstas vai notraipītas, nav ģērbtas vairāk kā gadu. 

Apģērbu vai arī citas mantas, kas tev vai kādam ģimenes loceklim vairs nav nepieciešams, bet vēl ir labā stāvoklī, tu vari ziedot. Tava jaka, kas tev vairs īsti nepatīk, var sasildīt kādu cilvēku šajā drēgnajā rudenī. Lieta, kas tev vairs nav vajadzīga, kādam var būt ļoti nepieciešama un noderīga. Lūk, ŠEIT vari meklēt sev tuvāko punktu, kurā iespējams ziedot apģērbu, apavus, mājsaimniecības preces. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »

Uzbūvē vigvamu bērna istabā

Vigvams ir sena indiāņu mājvieta, kas pielīdzināma konusveida teltij. Kopā ar bērnu rotaļu istabā uzbūve vigvamu arī tu. Tas ir aizraujošs process un bērnam tā būs lieliska vieta, kur attīstīt savu fantāziju un rast savu privāto telpu. Lasīt tālāk »

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »