Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Publicēts: 04.10.2018 04:05

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus.

Kad rudens ražā ievākta, plānās šķēlītēs sagriez kartupeļus, ieliec tos bļodiņā un pārkaisi ar sev vēlamajām garšvielām. Sagatavo pannu, ieklājot tajā foliju, kuru iesmērē ar eļļu. Tad pannā kārto kartupeļu šķēlītes un 15 minūtes cep cepeškrāsnī 200 grādos. Kad pagājušas 15 minūtes, temperatūru samazini līdz 180 grādiem un cep vēl 15 minūtes.

Kad čipsi gatavi, atdzesē tos un tad kopā ar ģimeni vari laiski sēdēt dīvānā, skatīties iemīļoto TV pārraidi un baudīt pašu gatavotos kartupeļu čipsus!

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »