Uzbūvē vigvamu bērna istabā

Publicēts: 04.10.2018 06:35

Vigvams ir sena indiāņu mājvieta, kas pielīdzināma konusveida teltij. Vasara jau pagājusi un klāt ir gada tumšais laiks, kāpēc, lai tu kopā ar bērnu rotaļu istabā neuzbūvētu telti. Tas ir aizraujošs process un bērnam tā būs lieliska vieta, kur attīstīt savu fantāziju un rast savu privāto telpu.

Lai izveidotu vigvamu, tev būs nepieciešami trīs vai četri vienāda garuma koka kāti. Augšējā daļā, tos ar auklu stingri jāsasien, vislabāk auklu tīt dažādos virzienos - gan no apakšas uz augšu, gan no viena sāna uz otru. Tas ir svarīgi, lai koka kāti turētos kopā, kā arī, lai, pēc sasiešanas, brīvos koka galus varētu novietot uz grīdas diezgan lielā attālumā citu no cita. Kad vigvama karkass izveidots, zem tā novieto paklāju vai mīkstu segu un virsū koka kātiem pārklāj audumu. Tad kopā ar bērnu varat izdaiļot jaunizveidoto bērna rotaļu stūrīti. Izmantojiet krāsainas lentītes, dabas materiālus, no papīra izgrieztas formas un daudz ko citu, lai padarītu to īpašu un atbilstošu tieši tavam bērnam. 

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »