Pašu apgleznoti trauki un logi priekam un omulībai

Publicēts: 25.10.2018 06:05

Ir daudz dažādu veidu, kā varam padarīt omulīgāku vidi sev apkārt. Viens no šiem veidiem ir - apgleznot stikla glāzes, bērnistabas logus, traukus vai vāzes.

Šis arī ir viens no darbiņiem, kura process būs patīkams un interesants gan bērniem, gan vecākiem.

Nepieciešamas būs stikla krāsas un stikls (trauki, logi), ko apgleznot. Nākamais solis - izdomāt, ko gleznosiet. Bērniem noteikti patiks attēlot kādu multfilmu varoni vai pasaku tēlu, tāpēc, pirms sākat lielo gleznošanu, sagatavojiet trafaretus. Taču, apgleznojot traukus vai vāzes, lielisks palīglīdzeklis ir improvizācija - punktiņi, līnijas, ķeksīši.

Foto avots: Shutterstock.com

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »

Uzbūvē vigvamu bērna istabā

Vigvams ir sena indiāņu mājvieta, kas pielīdzināma konusveida teltij. Kopā ar bērnu rotaļu istabā uzbūve vigvamu arī tu. Tas ir aizraujošs process un bērnam tā būs lieliska vieta, kur attīstīt savu fantāziju un rast savu privāto telpu. Lasīt tālāk »

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »