Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Publicēts: 21.09.2018 14:05

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu.

Tas nebūt nav sarežģīti, un tapšanas process noteikti izvērtīsies aizraujošs. Viss, kas ir vajadzīgs, ir guašas krāsas, neitrālas krāsas kartona papīrs, otas, rāmis, kurā ielikt gala darbu un visas ģimenes rociņas, ar kurām darināt šo gleznu. Katrs rindas secībā uz rokas ar otu uzliek sev tīkamāko krāsu gammu un roku uzspiež uz papīra. Kad darbs galā un krāsa nožuvusi, to atliek tikai ierāmēt un pielikt pie sienas.

Jauks kopā pavadītais laiks un neaizmirstama ģimenes roku zīmodziņu glezna ir tapusi! Vēl kāda lieliska ideja - to pasniegt kā dāvanu, piemēram, vecvecākiem.

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »