Pārgājienā kopā ar vecvecākiem - kur doties?

Publicēts: 23.07.2018 05:05

Liela nozīme ir kopā pavadītajam laikam. Neaizmirsīsim arī savus vecvecākus un kopīgi dosimies pārgājienā pa mīļajām bērnības dienu dabas takām!

Teju ikvienam no mums ir kāda mīļa vieta, kur bērnībā mēdzām doties kopā ar vecākiem vai vecvecākiem. Sarīko jauku kopā būšanu pārgājienā vai nelielā ekskursijā un dalieties atmiņās par kopā pavadītajiem brīžiem!

Vasarā noteikti arī izbaudiet laiku kādā no Latvijas dabas takām, piemēram, dodoties uz Līgatnes dabas takām, Ķemeru nacionālo parku, Tērvetes dabas parku vai Laumu dabas parku, kurā varēsiet izpētīt gan augu, gan dzīvnieku takas.

Foto avots: Shutterstock.com

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »