Pārgājienā kopā ar vecvecākiem - kur doties?

Publicēts: 23.07.2018 05:05

Liela nozīme ir kopā pavadītajam laikam. Neaizmirsīsim arī savus vecvecākus un kopīgi dosimies pārgājienā pa mīļajām bērnības dienu dabas takām!

Teju ikvienam no mums ir kāda mīļa vieta, kur bērnībā mēdzām doties kopā ar vecākiem vai vecvecākiem. Sarīko jauku kopā būšanu pārgājienā vai nelielā ekskursijā un dalieties atmiņās par kopā pavadītajiem brīžiem!

Vasarā noteikti arī izbaudiet laiku kādā no Latvijas dabas takām, piemēram, dodoties uz Līgatnes dabas takām, Ķemeru nacionālo parku, Tērvetes dabas parku vai Laumu dabas parku, kurā varēsiet izpētīt gan augu, gan dzīvnieku takas.

Foto avots: Shutterstock.com

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »