Ģimenes sporta spēles. Idejas disciplīnām

Publicēts: 16.08.2016 17:45

Šobrīd notiekošās Pasaules olimpiskās spēles saliedē plašu cilvēku loku visā pasaulē. Tie jūt līdzi, pārdzīvo, priecājas par sportistu gaitām. 

Svarīgākais sporta spēlēs – piedalīties! Tās vieno, rada kopības sajūtu un priekpilnus izaicinājumus, kā arī jaunatklājumus pašam par sevi un līdzcilvēkiem. Pozitīvā nozīmē. 

Arī ģimene ir kā vesela pasaule. Tāpēc – jebkuras sportiskas aktivitātes un rotaļas nesīs prieku un lielisku kopā pavadītu laiku. Ir īstais laiks izbaudīt dažādas sporta aktivitātes, jo īpaši – svaigā gaisā. 

Lejupielādē idejas Ģimenes sporta spēļu disciplīnām!

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »