Īstais brīdis visiem kopā sagatavoties rudenim!

Publicēts: 17.09.2016 20:05

Īsākas dienas, tumšāki un vēsāki vakari strauji tuvojas lapu pilniem soļiem. Rudens nes līdzi ar nedaudz citādāku dienas režīmu un ikdienas nianses.

Piemēram, lietainā un tumšā vakarā gribēsies ierakties siltās zeķēs, omulīgi malkot gardas vasaras tējas pie spēļu galda. 

Lai padarītu rudens un ziemas periodu nedaudz ērtāku un košāku, ir vērts veikt nelielus sagatavošanās darbus. Visa ģimene kopā.

Lasi pielikumā idejas!

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »