No olas šķiļas putnēns. Rotaļlietas izgatavošana pa soļiem

Publicēts: 10.03.2017 06:05

Pavasarī viss mostas - plaukt lapas, dīgst zāle, zied sniegpulkstenīši, mostas lāči un eži. No siltajām zemēm atlido gājputni, lai gada silto laiku pavadītu pie mums. Arī putni, kas šeit pārziemojuši, atjauno ligzdiņas, dēj oliņas un perē jaunus putniņus. 

Kopā ar bērnu pavisam vienkāršā veidā varat izgatavot kustīgu rotaļlietu - oliņu, no kuras šķiļas putnēns. 

Izgatavošanas pamācību skaties pielikumā!

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »