Diena, kuru plāno tētis vai bērns

Publicēts: 28.09.2017 10:00

Kā iknedēļas tradīciju ģimenē izveidojat nedēļas nogales plānošanu. Šoreiz tās var būt brīvdienas, kuras saplāno tētis vai kāds no bērniem.

Būtiskākais ģimenes locekļu plāniem neiebilst un tos akceptēt. Tētis vai bērns brīvdienas saplāno pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Tikpat labi tā var būt arī nekā nedarīšanas diena, kurā tomēr kaut kas tiek darīts – skatīta filma vai video, spēlētas spēles, dauzīšanās laukā. 

Ja nolemjat par labu nekā nedarīšanas dienai, tad noteikti pirms un pēc šī dienas vērts sarīkot ģimenes sapulci, lai izrunātu tās lietas, kuras plānojat darīt. Ja bērni vēlas skatīties video, tad noteikti iepriekš jāizrunā, kādi tie ir un kāds ir mērķis. Dienas noslēgumā pie vakariņu galda dalāties dienas iespaidos, ko kurš jaunu ir uzzinājis, redzējis un piedzīvojis. 

Foto avots: Shutterstock.com

Klāt Muzeju nakts!

Kad maratons noskriets, varam lūkoties pēc interesantām vakara izklaidēm. Un šodien, protams, jāapmeklē Muzeju nakts pasākumi! Lasīt tālāk »

Dodamies uz Valmieru skatīties filmas īpašos pop-up kinoteātros!

11. un 12.maijā visi kino un velo mīļi aicināti uz Valmieru, lai mītu pedāļus, skatītos filmas īpašos pop – up kinoteātros un dotos neaizmirstamā velo braucienā.  Lasīt tālāk »

Diena, kad izzīmēties ar krītiņiem

Ļoti iespējams, šajās svētku brīvdienās laiku pavadīsiet piemājas dārzā vai izbraucienā uz laukiem, kur sarīkosiet arī jauku pavasara pikniku.  Lasīt tālāk »

Piedalāmies Neatkarības dienas velobraucienā!

4. maijā par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 28. gadadienai Jūrmalā norisināsies par svinīgu tradīciju kļuvušais Neatkarības dienas velobrauciens. Lasīt tālāk »

Atklājam spiningošanas sezonu!

Pavasara sezonā, kā ik gadu, spēkā bija vairāki aizliegumi, kas attiecas uz makšķerēšanu un spiningošanu.  Lasīt tālāk »