Diena, kuru plāno tētis vai bērns

Publicēts: 28.09.2017 10:00

Kā iknedēļas tradīciju ģimenē izveidojat nedēļas nogales plānošanu. Šoreiz tās var būt brīvdienas, kuras saplāno tētis vai kāds no bērniem.

Būtiskākais ģimenes locekļu plāniem neiebilst un tos akceptēt. Tētis vai bērns brīvdienas saplāno pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Tikpat labi tā var būt arī nekā nedarīšanas diena, kurā tomēr kaut kas tiek darīts – skatīta filma vai video, spēlētas spēles, dauzīšanās laukā. 

Ja nolemjat par labu nekā nedarīšanas dienai, tad noteikti pirms un pēc šī dienas vērts sarīkot ģimenes sapulci, lai izrunātu tās lietas, kuras plānojat darīt. Ja bērni vēlas skatīties video, tad noteikti iepriekš jāizrunā, kādi tie ir un kāds ir mērķis. Dienas noslēgumā pie vakariņu galda dalāties dienas iespaidos, ko kurš jaunu ir uzzinājis, redzējis un piedzīvojis. 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »