Diena, kuru plāno tētis vai bērns

Kā iknedēļas tradīciju ģimenē izveidojat nedēļas nogales plānošanu. Šoreiz tās var būt brīvdienas, kuras saplāno tētis vai kāds no bērniem.

Būtiskākais ģimenes locekļu plāniem neiebilst un tos akceptēt. Tētis vai bērns brīvdienas saplāno pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Tikpat labi tā var būt arī nekā nedarīšanas diena, kurā tomēr kaut kas tiek darīts – skatīta filma vai video, spēlētas spēles, dauzīšanās laukā. 

Ja nolemjat par labu nekā nedarīšanas dienai, tad noteikti pirms un pēc šī dienas vērts sarīkot ģimenes sapulci, lai izrunātu tās lietas, kuras plānojat darīt. Ja bērni vēlas skatīties video, tad noteikti iepriekš jāizrunā, kādi tie ir un kāds ir mērķis. Dienas noslēgumā pie vakariņu galda dalāties dienas iespaidos, ko kurš jaunu ir uzzinājis, redzējis un piedzīvojis. 

Foto avots: Shutterstock.com

III pasaules diktāts latviešu valodā. Piedalāmies!

Sestdien, 2017. gada 7. oktobrī, plkst. 12.00 ikviens interesents aicināts pārbaudīt savu rakstītprasmi, piedaloties III pasaules diktātā latviešu valodā. Lasīt tālāk »

Dodies vērot putnu migrācijas brīnumus

Miljoniem gājputnu rudenī šķērso Eiropu, lai dotos uz ziemošanās vietām Āfrikā. Šajā nedēļas nogalē pievienojies vairāk nekā 30 bezmaksas pasākumiem dažādās Latvijas vietās vai vēro putnus pats.  Lasīt tālāk »

Dodies uz "Splendid Palace" baudīt pasaules labākās īsfilmas

Kinoteātrī  “Splendid Palace” 4. un 5. oktobrī plkst. 15.30 notiks festivāla ‘'Manhattan Short’’ skates skolēniem.  Lasīt tālāk »

Piektdien tradicionālais rudens pasākums - Zinātnieku nakts

Piektdien, 29. septembrī, 11 Latvijas pilsētās - Rīgā, Salaspilī, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē, Cēsīs, Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē un Daugavpilī - notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Lasīt tālāk »

Diena, kuru plāno tētis vai bērns

Kā iknedēļas tradīciju ģimenē izveidojat nedēļas nogales plānošanu. Šoreiz tās var būt brīvdienas, kuras saplāno tētis vai kāds no bērniem. Lasīt tālāk »