Diena, kuru plāno tētis vai bērns

Kā iknedēļas tradīciju ģimenē izveidojat nedēļas nogales plānošanu. Šoreiz tās var būt brīvdienas, kuras saplāno tētis vai kāds no bērniem.

Būtiskākais ģimenes locekļu plāniem neiebilst un tos akceptēt. Tētis vai bērns brīvdienas saplāno pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Tikpat labi tā var būt arī nekā nedarīšanas diena, kurā tomēr kaut kas tiek darīts – skatīta filma vai video, spēlētas spēles, dauzīšanās laukā. 

Ja nolemjat par labu nekā nedarīšanas dienai, tad noteikti pirms un pēc šī dienas vērts sarīkot ģimenes sapulci, lai izrunātu tās lietas, kuras plānojat darīt. Ja bērni vēlas skatīties video, tad noteikti iepriekš jāizrunā, kādi tie ir un kāds ir mērķis. Dienas noslēgumā pie vakariņu galda dalāties dienas iespaidos, ko kurš jaunu ir uzzinājis, redzējis un piedzīvojis. 

Foto avots: Shutterstock.com

Iesaisties - palīdzi karadarbībā cietušajiem bērniem pasaulē un sagatavo dāvanu

Akcijas "Zvaigzne austrumos" mērķis ir no 1. novembra līdz 4. decembrim sagatavot un nogādāt 6000 dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos. Tu ar ģimeni vari iesaistīties un atbalstīt. Lasīt tālāk »

Aizdedzam svecīti par godu Latvijas armijas uzvarai 1919. gadā

Ik gadu 11.novembrī, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju Lasīt tālāk »

Ģimenes recepšu grāmatai: biezpiena plācenīši

Brīvdienas piemērotas nesteidzīgai gardumu cepšanai. Šoreiz gatavojam biezpiena plācenīšus.  Lasīt tālāk »

Ģimenes tradīcija: izdancošanās pirms miega

Lai vakarā labāks un saldāks miegs, varat ieviest jaunu tradīciju - izdancošanos visiem kopā pirms lienat katrs savā gultā! Lasīt tālāk »

Stundu saraksta izgatavošana piespraušanai pie sienas

Skolēnu brīvlaiks ir īstais brīdis, kad izvērtēt, kā skolas bērnam veicies mācību gada pirmajos mēnešos. Lasīt tālāk »