Diena, kuru plāno tētis vai bērns

Kā iknedēļas tradīciju ģimenē izveidojat nedēļas nogales plānošanu. Šoreiz tās var būt brīvdienas, kuras saplāno tētis vai kāds no bērniem.

Būtiskākais ģimenes locekļu plāniem neiebilst un tos akceptēt. Tētis vai bērns brīvdienas saplāno pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Tikpat labi tā var būt arī nekā nedarīšanas diena, kurā tomēr kaut kas tiek darīts – skatīta filma vai video, spēlētas spēles, dauzīšanās laukā. 

Ja nolemjat par labu nekā nedarīšanas dienai, tad noteikti pirms un pēc šī dienas vērts sarīkot ģimenes sapulci, lai izrunātu tās lietas, kuras plānojat darīt. Ja bērni vēlas skatīties video, tad noteikti iepriekš jāizrunā, kādi tie ir un kāds ir mērķis. Dienas noslēgumā pie vakariņu galda dalāties dienas iespaidos, ko kurš jaunu ir uzzinājis, redzējis un piedzīvojis. 

Foto avots: Shutterstock.com

Lieliska lietotne, lai makā paliktu vairāk vietas

Makā vairs nav vietas visām klienta kartēm? Gudri prāti ir izdomājuši lielisku lietotni, ko ikviens var izmantot, lai visas lojalitātes kartes atrastos vienkopus, proti, viedierīcē.  Lasīt tālāk »

Dienas piedzīvojums: skaitām putnus barotavā!

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) jau otro gadu izsludina akciju “Ziņo par putniem dārzā”. Lasīt tālāk »

Četras Aivara Freimaņa filmas, ko vērts noskatīties

Platforma filmas.lv tiešsaistē piedāvā trīs Aivara Freimaņa režisētas filmas. Lasīt tālāk »

TOP lietotnes viedtelefonos. Derēs arī tavam telefonam

Pētot populārākās lietotnes Android telefonos, ir izveidoti atsevišķi topi gan Amerikā, gan Lielbritānijā. Abās valstīs topa augšgalā pirmajā vietā ir fotogrāfiju apstrādes lietotnes. Lasīt tālāk »

Piemiņas pasākumi Barikāžu laikam

Barikāžu laiks ir vēsturisks apzīmējums 1990. gada 4. maijā atjaunotās Latvijas Republikas aizsardzības pasākumiem, kas tika organizēti Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Lasīt tālāk »