Jaukas idejas, kā savus cimdus padarīt īpašus!

Publicēts: 24.11.2017 11:35

Vēsā laikā mums katram ir vismaz viens cimdu pāris, ko valkāsim līdz pat pavasarim. Kādēļ gan mazliet neparosīties, lai cimdi kļūtu īpaši un vienreizēji?

Lūk, vairākas idejas!

Ņem piemērotu dziju, satamborē nelielas puķītes, sirsniņas vai citus dekorējumus. Tos piešuj pie cimdu augšpusēm. Skaisti, vai ne?

Cimdu rotājumiVēl kāda ideja - lāpāmajā adatā iever skaistu dziju un uz cimda augšpuses izšuj puķes, sniegpārslas, ģeometriskas figūras vai pat valkātāja vārdu! Rotāšanā var izmantot arī pērlītes un fliterus, arī mežģīņu un citu audumu gabaliņus. 

Cimdu rotājumi

Bērniem patiks, ja viņu cimdiņi kļūs par pūcītēm, pelītēm, lācīšiem vai citiem zvēriem. 

Atklājam spiningošanas sezonu!

Pavasara sezonā, kā ik gadu, spēkā bija vairāki aizliegumi, kas attiecas uz makšķerēšanu un spiningošanu.  Lasīt tālāk »

Ejam dabā un vērojam ziedus!

Pēc garās un pelēkās ziemas no pumpuriem sprāgst ne tikai zaļās lapas, bet arī krāšņi ziedi. Koku un krūmu ziedēšanas laiks parasti ir īss, tādēļ dodamies vērot šo pasakaino krāšņumu! Lasīt tālāk »

Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Lasīt tālāk »

Visi uz Lielo talku!

Arī šogad piedalāmies Lielajā talkā! Lasīt tālāk »

Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem. Lasīt tālāk »