Jaukas idejas, kā savus cimdus padarīt īpašus!

Publicēts: 24.11.2017 11:35

Vēsā laikā mums katram ir vismaz viens cimdu pāris, ko valkāsim līdz pat pavasarim. Kādēļ gan mazliet neparosīties, lai cimdi kļūtu īpaši un vienreizēji?

Lūk, vairākas idejas!

Ņem piemērotu dziju, satamborē nelielas puķītes, sirsniņas vai citus dekorējumus. Tos piešuj pie cimdu augšpusēm. Skaisti, vai ne?

Cimdu rotājumiVēl kāda ideja - lāpāmajā adatā iever skaistu dziju un uz cimda augšpuses izšuj puķes, sniegpārslas, ģeometriskas figūras vai pat valkātāja vārdu! Rotāšanā var izmantot arī pērlītes un fliterus, arī mežģīņu un citu audumu gabaliņus. 

Cimdu rotājumi

Bērniem patiks, ja viņu cimdiņi kļūs par pūcītēm, pelītēm, lācīšiem vai citiem zvēriem. 

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »