Gatavojam svētku mielastu jau laikus!

Publicēts: 22.12.2017 18:25

24. decembrī daudzās mājās pie viena galda sēdīsies vīri un sievas, bērni, vecvecāki, tuvāki radi un mīļi kaimiņi. Šīs ir vakariņas, kas daudzās mājās ļoti gaidītas. Taču mājas saimniece nereti, gatavojot svētku maltīti un gaidot viesus, ir nogurusi.

Lai svētku vakars visiem būtu mierpilns, ieteicams daļu no svētku maltītes gatavot jau laikus. Tas, ko noteikti var izdarīt jau šajā dienā, ir aizbraukt uz veikalu un iegādāties nepieciešamo. Tas var pārskatīt ēdienkarti un jau sagatavot tos produktus, ko iespējams, piemēram, izvārīt kartupeļus un burkānus rasolam, uzvārīt buljonu, ielikt cepeša gabalu vieglā marinādē. 

Var pagatavot pastēti un zaļumu sviestu, tāpat var izcept cepumus un iemērkt pupiņas. 

Pārējie darbi 24. decembrī sadalāmi starp ģimenes locekļiem, līdz ar to neviens nebūs pārstrādājies un noguris. 

Lai izdodas!

 

Foto: www.pexels.com

Atklājam spiningošanas sezonu!

Pavasara sezonā, kā ik gadu, spēkā bija vairāki aizliegumi, kas attiecas uz makšķerēšanu un spiningošanu.  Lasīt tālāk »

Ejam dabā un vērojam ziedus!

Pēc garās un pelēkās ziemas no pumpuriem sprāgst ne tikai zaļās lapas, bet arī krāšņi ziedi. Koku un krūmu ziedēšanas laiks parasti ir īss, tādēļ dodamies vērot šo pasakaino krāšņumu! Lasīt tālāk »

Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Lasīt tālāk »

Visi uz Lielo talku!

Arī šogad piedalāmies Lielajā talkā! Lasīt tālāk »

Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem. Lasīt tālāk »