Gatavojam svētku mielastu jau laikus!

Publicēts: 22.12.2017 18:25

24. decembrī daudzās mājās pie viena galda sēdīsies vīri un sievas, bērni, vecvecāki, tuvāki radi un mīļi kaimiņi. Šīs ir vakariņas, kas daudzās mājās ļoti gaidītas. Taču mājas saimniece nereti, gatavojot svētku maltīti un gaidot viesus, ir nogurusi.

Lai svētku vakars visiem būtu mierpilns, ieteicams daļu no svētku maltītes gatavot jau laikus. Tas, ko noteikti var izdarīt jau šajā dienā, ir aizbraukt uz veikalu un iegādāties nepieciešamo. Tas var pārskatīt ēdienkarti un jau sagatavot tos produktus, ko iespējams, piemēram, izvārīt kartupeļus un burkānus rasolam, uzvārīt buljonu, ielikt cepeša gabalu vieglā marinādē. 

Var pagatavot pastēti un zaļumu sviestu, tāpat var izcept cepumus un iemērkt pupiņas. 

Pārējie darbi 24. decembrī sadalāmi starp ģimenes locekļiem, līdz ar to neviens nebūs pārstrādājies un noguris. 

Lai izdodas!

 

Foto: www.pexels.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »