Gatavojam svētku mielastu jau laikus!

24. decembrī daudzās mājās pie viena galda sēdīsies vīri un sievas, bērni, vecvecāki, tuvāki radi un mīļi kaimiņi. Šīs ir vakariņas, kas daudzās mājās ļoti gaidītas. Taču mājas saimniece nereti, gatavojot svētku maltīti un gaidot viesus, ir nogurusi.

Lai svētku vakars visiem būtu mierpilns, ieteicams daļu no svētku maltītes gatavot jau laikus. Tas, ko noteikti var izdarīt jau šajā dienā, ir aizbraukt uz veikalu un iegādāties nepieciešamo. Tas var pārskatīt ēdienkarti un jau sagatavot tos produktus, ko iespējams, piemēram, izvārīt kartupeļus un burkānus rasolam, uzvārīt buljonu, ielikt cepeša gabalu vieglā marinādē. 

Var pagatavot pastēti un zaļumu sviestu, tāpat var izcept cepumus un iemērkt pupiņas. 

Pārējie darbi 24. decembrī sadalāmi starp ģimenes locekļiem, līdz ar to neviens nebūs pārstrādājies un noguris. 

Lai izdodas!

 

Foto: www.pexels.com

Lieliska lietotne, lai makā paliktu vairāk vietas

Makā vairs nav vietas visām klienta kartēm? Gudri prāti ir izdomājuši lielisku lietotni, ko ikviens var izmantot, lai visas lojalitātes kartes atrastos vienkopus, proti, viedierīcē.  Lasīt tālāk »

Dienas piedzīvojums: skaitām putnus barotavā!

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) jau otro gadu izsludina akciju “Ziņo par putniem dārzā”. Lasīt tālāk »

Četras Aivara Freimaņa filmas, ko vērts noskatīties

Platforma filmas.lv tiešsaistē piedāvā trīs Aivara Freimaņa režisētas filmas. Lasīt tālāk »

TOP lietotnes viedtelefonos. Derēs arī tavam telefonam

Pētot populārākās lietotnes Android telefonos, ir izveidoti atsevišķi topi gan Amerikā, gan Lielbritānijā. Abās valstīs topa augšgalā pirmajā vietā ir fotogrāfiju apstrādes lietotnes. Lasīt tālāk »

Piemiņas pasākumi Barikāžu laikam

Barikāžu laiks ir vēsturisks apzīmējums 1990. gada 4. maijā atjaunotās Latvijas Republikas aizsardzības pasākumiem, kas tika organizēti Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Lasīt tālāk »