Kā atdzīvināt savas novārtā pamestās bikses? Ir ideja!

Publicēts: 24.02.2018 11:10

Ja šķiet, ka ir pienācis laiks pirkt jaunas bikses, varbūt tomēr viss, kas nepieciešams, ir jaunas dzīvības dāvāšana vecajām, skapja tālākajā plauktā pamestajām biksēm?

Būs nepieciešamas atjaunošanai izredzētās bikses, asas šķēres un krāsains diegs, adata.
Tālākais ir pavisam vienkārši - vispirms jāizlemj, cik lielu gabalu no pašiem bikšu galiem vēlams nogriezt. Sākumā ieteicams nogriezt mazliet mazāku džinsa gabalu un pielaikot bikses ar jauno griezumu, jo ne vienmēr tas atbildīs iedomātajam gala rezultātam.

Labot bikses

Lai izveidotu skariņas bikšu galos, bikses izmazgā, lai diedziņi nedaudz izirst, tad ar šķērēm, velkot uz pretējo pusi, pārbrauc pāri bikšu galiem, lai diegi izkārtojas nekārtīgā secībā. Ieteicams ņemt vērā - laika gaitā tās izirs vairāk, ja nebūs nošūti gali.

Ar izvēlētās krāsas diegu (vai diegiem), šajā gadījumā - dzeltenu un zilu, virs skariņām izšuj rakstiņu, piemēram, krustdūrienā.

 

Foto: Agnese Gabrāne

Ejam dabā un vērojam ziedus!

Pēc garās un pelēkās ziemas no pumpuriem sprāgst ne tikai zaļās lapas, bet arī krāšņi ziedi. Koku un krūmu ziedēšanas laiks parasti ir īss, tādēļ dodamies vērot šo pasakaino krāšņumu! Lasīt tālāk »

Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Lasīt tālāk »

Visi uz Lielo talku!

Arī šogad piedalāmies Lielajā talkā! Lasīt tālāk »

Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem. Lasīt tālāk »

Gāžamie kluči jautrām dārza izklaidēm

Jautras dārza aktivitātes varat nodrošināt, sarūpējot milzīgu dārza spēli.  Lasīt tālāk »