Kā atdzīvināt savas novārtā pamestās bikses? Ir ideja!

Publicēts: 24.02.2018 11:10

Ja šķiet, ka ir pienācis laiks pirkt jaunas bikses, varbūt tomēr viss, kas nepieciešams, ir jaunas dzīvības dāvāšana vecajām, skapja tālākajā plauktā pamestajām biksēm?

Būs nepieciešamas atjaunošanai izredzētās bikses, asas šķēres un krāsains diegs, adata.
Tālākais ir pavisam vienkārši - vispirms jāizlemj, cik lielu gabalu no pašiem bikšu galiem vēlams nogriezt. Sākumā ieteicams nogriezt mazliet mazāku džinsa gabalu un pielaikot bikses ar jauno griezumu, jo ne vienmēr tas atbildīs iedomātajam gala rezultātam.

Labot bikses

Lai izveidotu skariņas bikšu galos, bikses izmazgā, lai diedziņi nedaudz izirst, tad ar šķērēm, velkot uz pretējo pusi, pārbrauc pāri bikšu galiem, lai diegi izkārtojas nekārtīgā secībā. Ieteicams ņemt vērā - laika gaitā tās izirs vairāk, ja nebūs nošūti gali.

Ar izvēlētās krāsas diegu (vai diegiem), šajā gadījumā - dzeltenu un zilu, virs skariņām izšuj rakstiņu, piemēram, krustdūrienā.

 

Foto: Agnese Gabrāne

Iepriecini mazbērnus un mazmazbērnus - piezvani viņiem!

Ja jūs savus mazbērnus un mazmazbērnus nevarat apciemot ik nedēļu, ieviesiet tradīciju - brīvdienās piezvanīt saviem mīļajiem. Viņi būs īpaši priecīgi dzirdot uzslavas un labus vārdus.       Lasīt tālāk »

Latviešu filmu vakars

Ģimenes ierasto filmu vai seriālu vakarā ievies jaunu tradīciju - Latvijā veidotu filmu skatīšanos. Iespējams, tu būsi pārsteigts, cik daudz īsfilmu un filmu ir radītas te pat, mūsu dzimtenē.  Lasīt tālāk »

Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā.  Lasīt tālāk »

Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu! Lasīt tālāk »

Ģimenes koku stādīšana

Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks. Lasīt tālāk »