Kā atdzīvināt savas novārtā pamestās bikses? Ir ideja!

Ja šķiet, ka ir pienācis laiks pirkt jaunas bikses, varbūt tomēr viss, kas nepieciešams, ir jaunas dzīvības dāvāšana vecajām, skapja tālākajā plauktā pamestajām biksēm?

Būs nepieciešamas atjaunošanai izredzētās bikses, asas šķēres un krāsains diegs, adata.
Tālākais ir pavisam vienkārši - vispirms jāizlemj, cik lielu gabalu no pašiem bikšu galiem vēlams nogriezt. Sākumā ieteicams nogriezt mazliet mazāku džinsa gabalu un pielaikot bikses ar jauno griezumu, jo ne vienmēr tas atbildīs iedomātajam gala rezultātam.

Labot bikses

Lai izveidotu skariņas bikšu galos, bikses izmazgā, lai diedziņi nedaudz izirst, tad ar šķērēm, velkot uz pretējo pusi, pārbrauc pāri bikšu galiem, lai diegi izkārtojas nekārtīgā secībā. Ieteicams ņemt vērā - laika gaitā tās izirs vairāk, ja nebūs nošūti gali.

Ar izvēlētās krāsas diegu (vai diegiem), šajā gadījumā - dzeltenu un zilu, virs skariņām izšuj rakstiņu, piemēram, krustdūrienā.

 

Foto: Agnese Gabrāne

Ģimenes recepšu grāmatai: īpašās cepeškrāsnī ceptās sviestmaizes

Ikvienas ģimenes recepšu grāmatā jābūt īpašo cepeškrāsnī apcepto sviestmaižu receptei.  Lasīt tālāk »

Ejam! Plānojam siltās sezonas pārgājienus

Aktīvs dzīvesveids kļūst arvien populārāks. Un šobrīd slavas brīdi piedzīvo dažādi pārgājieni. Ja nav vēlēšanās tādu rīkot pašam, ir iespējas pievienoties citiem gājēju pulciņiem.  Lasīt tālāk »

Kā darbojas piekaramā atslēga? Eksperiments kopā ar bērnu

Rau, kāda radoša ideja, kā bērnā veicināt izpratni par radošām lietām. Šajā gadījumā - kā darbojas piekaramā atslēga. Tā kā darbiņš ir gana sarežģīts, bez pieaugušo līdzdalības neiztikt.  Lasīt tālāk »

Kā atdzīvināt savas novārtā pamestās bikses? Ir ideja!

Ja šķiet, ka ir pienācis laiks pirkt jaunas bikses, varbūt tomēr viss, kas nepieciešams, ir jaunas dzīvības dāvāšana vecajām, skapja tālākajā plauktā pamestajām biksēm? Lasīt tālāk »

Atdodam piena zobus fejai! Zoba ar kabatiņu šūšanas pamācība

Piena zobu izkrišana ir liels notikums katra bērna dzīvē. Kā šo brīdi padarīt pavisam īpašu? Lasīt tālāk »