Kā atdzīvināt savas novārtā pamestās bikses? Ir ideja!

Publicēts: 24.02.2018 11:10

Ja šķiet, ka ir pienācis laiks pirkt jaunas bikses, varbūt tomēr viss, kas nepieciešams, ir jaunas dzīvības dāvāšana vecajām, skapja tālākajā plauktā pamestajām biksēm?

Būs nepieciešamas atjaunošanai izredzētās bikses, asas šķēres un krāsains diegs, adata.
Tālākais ir pavisam vienkārši - vispirms jāizlemj, cik lielu gabalu no pašiem bikšu galiem vēlams nogriezt. Sākumā ieteicams nogriezt mazliet mazāku džinsa gabalu un pielaikot bikses ar jauno griezumu, jo ne vienmēr tas atbildīs iedomātajam gala rezultātam.

Labot bikses

Lai izveidotu skariņas bikšu galos, bikses izmazgā, lai diedziņi nedaudz izirst, tad ar šķērēm, velkot uz pretējo pusi, pārbrauc pāri bikšu galiem, lai diegi izkārtojas nekārtīgā secībā. Ieteicams ņemt vērā - laika gaitā tās izirs vairāk, ja nebūs nošūti gali.

Ar izvēlētās krāsas diegu (vai diegiem), šajā gadījumā - dzeltenu un zilu, virs skariņām izšuj rakstiņu, piemēram, krustdūrienā.

 

Foto: Agnese Gabrāne

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »