Ģimenes recepšu grāmatai: īpašās cepeškrāsnī ceptās sviestmaizes

Publicēts: 03.03.2018 10:05

Ikvienas ģimenes recepšu grāmatā jābūt īpašo cepeškrāsnī apcepto sviestmaižu receptei. Tādu pagatavošana ir tik vienkārša, ka maizīšu gatavošanā var piedalīties ikviens ģimenes loceklis. 

Kamēr tētis sagatavo cepešpannu un izkārto maizītes, mamma var sagriezt sastāvdaļas, bet bērni tās sakārtot uz maizītēm. Maizīšu sastāvdaļas katra ģimene var izvēlēties pēc savas gaumes un garšas izjūtas. Uz maizītēm var likt ne tikai sieru un žāvētu gaļu, bet arī tomātus, šampinjonus, marinētus gurķīšus, olīvas, zaļumus, zivis, garneles un jebko citu, kas liek jūsu garšas kārpiņām sarosīties. 

Lai jauka kopā gatavošana un garda maltīte! 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »