Ģimenes recepšu grāmatai: īpašās cepeškrāsnī ceptās sviestmaizes

Publicēts: 03.03.2018 10:05

Ikvienas ģimenes recepšu grāmatā jābūt īpašo cepeškrāsnī apcepto sviestmaižu receptei. Tādu pagatavošana ir tik vienkārša, ka maizīšu gatavošanā var piedalīties ikviens ģimenes loceklis. 

Kamēr tētis sagatavo cepešpannu un izkārto maizītes, mamma var sagriezt sastāvdaļas, bet bērni tās sakārtot uz maizītēm. Maizīšu sastāvdaļas katra ģimene var izvēlēties pēc savas gaumes un garšas izjūtas. Uz maizītēm var likt ne tikai sieru un žāvētu gaļu, bet arī tomātus, šampinjonus, marinētus gurķīšus, olīvas, zaļumus, zivis, garneles un jebko citu, kas liek jūsu garšas kārpiņām sarosīties. 

Lai jauka kopā gatavošana un garda maltīte! 

Foto avots: Shutterstock.com

Ejam dabā un vērojam ziedus!

Pēc garās un pelēkās ziemas no pumpuriem sprāgst ne tikai zaļās lapas, bet arī krāšņi ziedi. Koku un krūmu ziedēšanas laiks parasti ir īss, tādēļ dodamies vērot šo pasakaino krāšņumu! Lasīt tālāk »

Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Lasīt tālāk »

Visi uz Lielo talku!

Arī šogad piedalāmies Lielajā talkā! Lasīt tālāk »

Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem. Lasīt tālāk »

Gāžamie kluči jautrām dārza izklaidēm

Jautras dārza aktivitātes varat nodrošināt, sarūpējot milzīgu dārza spēli.  Lasīt tālāk »