Ģimenes recepšu grāmatai: īpašās cepeškrāsnī ceptās sviestmaizes

Publicēts: 03.03.2018 10:05

Ikvienas ģimenes recepšu grāmatā jābūt īpašo cepeškrāsnī apcepto sviestmaižu receptei. Tādu pagatavošana ir tik vienkārša, ka maizīšu gatavošanā var piedalīties ikviens ģimenes loceklis. 

Kamēr tētis sagatavo cepešpannu un izkārto maizītes, mamma var sagriezt sastāvdaļas, bet bērni tās sakārtot uz maizītēm. Maizīšu sastāvdaļas katra ģimene var izvēlēties pēc savas gaumes un garšas izjūtas. Uz maizītēm var likt ne tikai sieru un žāvētu gaļu, bet arī tomātus, šampinjonus, marinētus gurķīšus, olīvas, zaļumus, zivis, garneles un jebko citu, kas liek jūsu garšas kārpiņām sarosīties. 

Lai jauka kopā gatavošana un garda maltīte! 

Foto avots: Shutterstock.com

Iepriecini mazbērnus un mazmazbērnus - piezvani viņiem!

Ja jūs savus mazbērnus un mazmazbērnus nevarat apciemot ik nedēļu, ieviesiet tradīciju - brīvdienās piezvanīt saviem mīļajiem. Viņi būs īpaši priecīgi dzirdot uzslavas un labus vārdus.       Lasīt tālāk »

Latviešu filmu vakars

Ģimenes ierasto filmu vai seriālu vakarā ievies jaunu tradīciju - Latvijā veidotu filmu skatīšanos. Iespējams, tu būsi pārsteigts, cik daudz īsfilmu un filmu ir radītas te pat, mūsu dzimtenē.  Lasīt tālāk »

Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā.  Lasīt tālāk »

Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu! Lasīt tālāk »

Ģimenes koku stādīšana

Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks. Lasīt tālāk »