Darbojamies kopā ar bērnu, izmantojot pūpolus

Nupat kārklos saauguši maigie un pūkainie pūpoli. Tas var ne tikai likt vāzē, bet arī izmantot radošo darbu veidošanā un bērna sīkās pirkstu motorikas attīstīšanā. 

Kad esat no upmalas pārnesuši pūpolu zarus, varat noplēst pūpoliņus un ļaut bērnam ar tiem spēlēties. To maigā tekstūra ļaus sajust jaunas maņas. Mazie bērni var pūpoliņus pārlikt no viena trauka otrā vai arī izlasīt, piemēram, no pupām. 

Lielāki bērni pūpolus var līmēt pie lapas un iekļaut tos lielākā zīmējumā, piemēram, veidojot ainavu ar daudzām aitiņām vai pelēkiem kukaiņiem. 

Lai radoši!

Foto avots: Shutterstock.com

Ģimenes recepšu grāmatai: īpašās cepeškrāsnī ceptās sviestmaizes

Ikvienas ģimenes recepšu grāmatā jābūt īpašo cepeškrāsnī apcepto sviestmaižu receptei.  Lasīt tālāk »

Ejam! Plānojam siltās sezonas pārgājienus

Aktīvs dzīvesveids kļūst arvien populārāks. Un šobrīd slavas brīdi piedzīvo dažādi pārgājieni. Ja nav vēlēšanās tādu rīkot pašam, ir iespējas pievienoties citiem gājēju pulciņiem.  Lasīt tālāk »

Kā darbojas piekaramā atslēga? Eksperiments kopā ar bērnu

Rau, kāda radoša ideja, kā bērnā veicināt izpratni par radošām lietām. Šajā gadījumā - kā darbojas piekaramā atslēga. Tā kā darbiņš ir gana sarežģīts, bez pieaugušo līdzdalības neiztikt.  Lasīt tālāk »

Kā atdzīvināt savas novārtā pamestās bikses? Ir ideja!

Ja šķiet, ka ir pienācis laiks pirkt jaunas bikses, varbūt tomēr viss, kas nepieciešams, ir jaunas dzīvības dāvāšana vecajām, skapja tālākajā plauktā pamestajām biksēm? Lasīt tālāk »

Atdodam piena zobus fejai! Zoba ar kabatiņu šūšanas pamācība

Piena zobu izkrišana ir liels notikums katra bērna dzīvē. Kā šo brīdi padarīt pavisam īpašu? Lasīt tālāk »