Darbojamies kopā ar bērnu, izmantojot pūpolus

Publicēts: 09.03.2018 13:20

Nupat kārklos saauguši maigie un pūkainie pūpoli. Tas var ne tikai likt vāzē, bet arī izmantot radošo darbu veidošanā un bērna sīkās pirkstu motorikas attīstīšanā. 

Kad esat no upmalas pārnesuši pūpolu zarus, varat noplēst pūpoliņus un ļaut bērnam ar tiem spēlēties. To maigā tekstūra ļaus sajust jaunas maņas. Mazie bērni var pūpoliņus pārlikt no viena trauka otrā vai arī izlasīt, piemēram, no pupām. 

Lielāki bērni pūpolus var līmēt pie lapas un iekļaut tos lielākā zīmējumā, piemēram, veidojot ainavu ar daudzām aitiņām vai pelēkiem kukaiņiem. 

Lai radoši!

Foto avots: Shutterstock.com

Iepriecini mazbērnus un mazmazbērnus - piezvani viņiem!

Ja jūs savus mazbērnus un mazmazbērnus nevarat apciemot ik nedēļu, ieviesiet tradīciju - brīvdienās piezvanīt saviem mīļajiem. Viņi būs īpaši priecīgi dzirdot uzslavas un labus vārdus.       Lasīt tālāk »

Latviešu filmu vakars

Ģimenes ierasto filmu vai seriālu vakarā ievies jaunu tradīciju - Latvijā veidotu filmu skatīšanos. Iespējams, tu būsi pārsteigts, cik daudz īsfilmu un filmu ir radītas te pat, mūsu dzimtenē.  Lasīt tālāk »

Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā.  Lasīt tālāk »

Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu! Lasīt tālāk »

Ģimenes koku stādīšana

Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks. Lasīt tālāk »