Darbojamies kopā ar bērnu, izmantojot pūpolus

Publicēts: 09.03.2018 13:20

Nupat kārklos saauguši maigie un pūkainie pūpoli. Tas var ne tikai likt vāzē, bet arī izmantot radošo darbu veidošanā un bērna sīkās pirkstu motorikas attīstīšanā. 

Kad esat no upmalas pārnesuši pūpolu zarus, varat noplēst pūpoliņus un ļaut bērnam ar tiem spēlēties. To maigā tekstūra ļaus sajust jaunas maņas. Mazie bērni var pūpoliņus pārlikt no viena trauka otrā vai arī izlasīt, piemēram, no pupām. 

Lielāki bērni pūpolus var līmēt pie lapas un iekļaut tos lielākā zīmējumā, piemēram, veidojot ainavu ar daudzām aitiņām vai pelēkiem kukaiņiem. 

Lai radoši!

Foto avots: Shutterstock.com

Ejam dabā un vērojam ziedus!

Pēc garās un pelēkās ziemas no pumpuriem sprāgst ne tikai zaļās lapas, bet arī krāšņi ziedi. Koku un krūmu ziedēšanas laiks parasti ir īss, tādēļ dodamies vērot šo pasakaino krāšņumu! Lasīt tālāk »

Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Lasīt tālāk »

Visi uz Lielo talku!

Arī šogad piedalāmies Lielajā talkā! Lasīt tālāk »

Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem. Lasīt tālāk »

Gāžamie kluči jautrām dārza izklaidēm

Jautras dārza aktivitātes varat nodrošināt, sarūpējot milzīgu dārza spēli.  Lasīt tālāk »