Darbojamies kopā ar bērnu, izmantojot pūpolus

Publicēts: 09.03.2018 13:20

Nupat kārklos saauguši maigie un pūkainie pūpoli. Tas var ne tikai likt vāzē, bet arī izmantot radošo darbu veidošanā un bērna sīkās pirkstu motorikas attīstīšanā. 

Kad esat no upmalas pārnesuši pūpolu zarus, varat noplēst pūpoliņus un ļaut bērnam ar tiem spēlēties. To maigā tekstūra ļaus sajust jaunas maņas. Mazie bērni var pūpoliņus pārlikt no viena trauka otrā vai arī izlasīt, piemēram, no pupām. 

Lielāki bērni pūpolus var līmēt pie lapas un iekļaut tos lielākā zīmējumā, piemēram, veidojot ainavu ar daudzām aitiņām vai pelēkiem kukaiņiem. 

Lai radoši!

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »