Sākam gatavoties maratonam!

Publicēts: 10.03.2018 07:00

Katru svētdienas rītu līdz pat starta šāvienam Lattelecom Rīgas maratonā 19. un 20. maijā visi aicināti trenēties Mežaparkā lieliskā skrējēju un treneru kompānijā!

Lai katrs varētu gatavoties atbilstoši savām spējām un izvēlētajai distancei, treniņi tiks aizvadīti vairākās grupās. Turklāt trenēs labākie no labākajiem - Latvijas čempione un vicečempione maratonā Anita Kažemāka un Zanda Zariņa Rešetina, olimpieši Ilona Marhele un Valērijs Žolnerovičs, kā arī viens no vadošajiem Latvijas maratonistiem Renārs Roze.

Ja gatavojieties savam pirmajam startam Lattelecom Rīgas maratonā 6 vai 10 km distancēs, aicināti piedalīties My First Run jeb “Mans pirmais skrējiens” programmas treniņos. adidas Runners Riga treneri parūpēsies, lai ikviens trasē skrietu viegli un ar prieku. Tie, kas treniņus apmeklēs regulāri, sevi pierādīt Lattelecom Rīgas maratonā varēs bez maksas, dāvanā saņemot arī adidas Runners Riga kreklu! 

Uz treniņiem aicinātasm arī ģimenes un bērni! Paši mazākie skrējēji Mežaparkā trenēsies kopā ar Kārli Birmani, Rimi Bērnu dienas treneri. Treniņā bērni varēs izskrieties atbilstoši savām spējām un mērķiem, savukārt vecāki gatavoties saviem startiem.

Kas: adidas Runners treniņi Mežaparkā
Kad: katru svētdienu (izņemot 25.03.), plkst. 10.00
Kur: Mežaparkā, laukumā netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza

Visi treniņi notiek bez maksas. Pievienojies!

 

Foto: Pexels.com

Iepriecini mazbērnus un mazmazbērnus - piezvani viņiem!

Ja jūs savus mazbērnus un mazmazbērnus nevarat apciemot ik nedēļu, ieviesiet tradīciju - brīvdienās piezvanīt saviem mīļajiem. Viņi būs īpaši priecīgi dzirdot uzslavas un labus vārdus.       Lasīt tālāk »

Latviešu filmu vakars

Ģimenes ierasto filmu vai seriālu vakarā ievies jaunu tradīciju - Latvijā veidotu filmu skatīšanos. Iespējams, tu būsi pārsteigts, cik daudz īsfilmu un filmu ir radītas te pat, mūsu dzimtenē.  Lasīt tālāk »

Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā.  Lasīt tālāk »

Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu! Lasīt tālāk »

Ģimenes koku stādīšana

Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks. Lasīt tālāk »