Sākam gatavoties maratonam!

Publicēts: 10.03.2018 07:00

Katru svētdienas rītu līdz pat starta šāvienam Lattelecom Rīgas maratonā 19. un 20. maijā visi aicināti trenēties Mežaparkā lieliskā skrējēju un treneru kompānijā!

Lai katrs varētu gatavoties atbilstoši savām spējām un izvēlētajai distancei, treniņi tiks aizvadīti vairākās grupās. Turklāt trenēs labākie no labākajiem - Latvijas čempione un vicečempione maratonā Anita Kažemāka un Zanda Zariņa Rešetina, olimpieši Ilona Marhele un Valērijs Žolnerovičs, kā arī viens no vadošajiem Latvijas maratonistiem Renārs Roze.

Ja gatavojieties savam pirmajam startam Lattelecom Rīgas maratonā 6 vai 10 km distancēs, aicināti piedalīties My First Run jeb “Mans pirmais skrējiens” programmas treniņos. adidas Runners Riga treneri parūpēsies, lai ikviens trasē skrietu viegli un ar prieku. Tie, kas treniņus apmeklēs regulāri, sevi pierādīt Lattelecom Rīgas maratonā varēs bez maksas, dāvanā saņemot arī adidas Runners Riga kreklu! 

Uz treniņiem aicinātasm arī ģimenes un bērni! Paši mazākie skrējēji Mežaparkā trenēsies kopā ar Kārli Birmani, Rimi Bērnu dienas treneri. Treniņā bērni varēs izskrieties atbilstoši savām spējām un mērķiem, savukārt vecāki gatavoties saviem startiem.

Kas: adidas Runners treniņi Mežaparkā
Kad: katru svētdienu (izņemot 25.03.), plkst. 10.00
Kur: Mežaparkā, laukumā netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza

Visi treniņi notiek bez maksas. Pievienojies!

 

Foto: Pexels.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »