Sākam gatavoties maratonam!

Katru svētdienas rītu līdz pat starta šāvienam Lattelecom Rīgas maratonā 19. un 20. maijā visi aicināti trenēties Mežaparkā lieliskā skrējēju un treneru kompānijā!

Lai katrs varētu gatavoties atbilstoši savām spējām un izvēlētajai distancei, treniņi tiks aizvadīti vairākās grupās. Turklāt trenēs labākie no labākajiem - Latvijas čempione un vicečempione maratonā Anita Kažemāka un Zanda Zariņa Rešetina, olimpieši Ilona Marhele un Valērijs Žolnerovičs, kā arī viens no vadošajiem Latvijas maratonistiem Renārs Roze.

Ja gatavojieties savam pirmajam startam Lattelecom Rīgas maratonā 6 vai 10 km distancēs, aicināti piedalīties My First Run jeb “Mans pirmais skrējiens” programmas treniņos. adidas Runners Riga treneri parūpēsies, lai ikviens trasē skrietu viegli un ar prieku. Tie, kas treniņus apmeklēs regulāri, sevi pierādīt Lattelecom Rīgas maratonā varēs bez maksas, dāvanā saņemot arī adidas Runners Riga kreklu! 

Uz treniņiem aicinātasm arī ģimenes un bērni! Paši mazākie skrējēji Mežaparkā trenēsies kopā ar Kārli Birmani, Rimi Bērnu dienas treneri. Treniņā bērni varēs izskrieties atbilstoši savām spējām un mērķiem, savukārt vecāki gatavoties saviem startiem.

Kas: adidas Runners treniņi Mežaparkā
Kad: katru svētdienu (izņemot 25.03.), plkst. 10.00
Kur: Mežaparkā, laukumā netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza

Visi treniņi notiek bez maksas. Pievienojies!

 

Foto: Pexels.com

Ģimenes recepšu grāmatai: īpašās cepeškrāsnī ceptās sviestmaizes

Ikvienas ģimenes recepšu grāmatā jābūt īpašo cepeškrāsnī apcepto sviestmaižu receptei.  Lasīt tālāk »

Ejam! Plānojam siltās sezonas pārgājienus

Aktīvs dzīvesveids kļūst arvien populārāks. Un šobrīd slavas brīdi piedzīvo dažādi pārgājieni. Ja nav vēlēšanās tādu rīkot pašam, ir iespējas pievienoties citiem gājēju pulciņiem.  Lasīt tālāk »

Kā darbojas piekaramā atslēga? Eksperiments kopā ar bērnu

Rau, kāda radoša ideja, kā bērnā veicināt izpratni par radošām lietām. Šajā gadījumā - kā darbojas piekaramā atslēga. Tā kā darbiņš ir gana sarežģīts, bez pieaugušo līdzdalības neiztikt.  Lasīt tālāk »

Kā atdzīvināt savas novārtā pamestās bikses? Ir ideja!

Ja šķiet, ka ir pienācis laiks pirkt jaunas bikses, varbūt tomēr viss, kas nepieciešams, ir jaunas dzīvības dāvāšana vecajām, skapja tālākajā plauktā pamestajām biksēm? Lasīt tālāk »

Atdodam piena zobus fejai! Zoba ar kabatiņu šūšanas pamācība

Piena zobu izkrišana ir liels notikums katra bērna dzīvē. Kā šo brīdi padarīt pavisam īpašu? Lasīt tālāk »