Sākam gatavoties maratonam!

Publicēts: 10.03.2018 07:00

Katru svētdienas rītu līdz pat starta šāvienam Lattelecom Rīgas maratonā 19. un 20. maijā visi aicināti trenēties Mežaparkā lieliskā skrējēju un treneru kompānijā!

Lai katrs varētu gatavoties atbilstoši savām spējām un izvēlētajai distancei, treniņi tiks aizvadīti vairākās grupās. Turklāt trenēs labākie no labākajiem - Latvijas čempione un vicečempione maratonā Anita Kažemāka un Zanda Zariņa Rešetina, olimpieši Ilona Marhele un Valērijs Žolnerovičs, kā arī viens no vadošajiem Latvijas maratonistiem Renārs Roze.

Ja gatavojieties savam pirmajam startam Lattelecom Rīgas maratonā 6 vai 10 km distancēs, aicināti piedalīties My First Run jeb “Mans pirmais skrējiens” programmas treniņos. adidas Runners Riga treneri parūpēsies, lai ikviens trasē skrietu viegli un ar prieku. Tie, kas treniņus apmeklēs regulāri, sevi pierādīt Lattelecom Rīgas maratonā varēs bez maksas, dāvanā saņemot arī adidas Runners Riga kreklu! 

Uz treniņiem aicinātasm arī ģimenes un bērni! Paši mazākie skrējēji Mežaparkā trenēsies kopā ar Kārli Birmani, Rimi Bērnu dienas treneri. Treniņā bērni varēs izskrieties atbilstoši savām spējām un mērķiem, savukārt vecāki gatavoties saviem startiem.

Kas: adidas Runners treniņi Mežaparkā
Kad: katru svētdienu (izņemot 25.03.), plkst. 10.00
Kur: Mežaparkā, laukumā netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza

Visi treniņi notiek bez maksas. Pievienojies!

 

Foto: Pexels.com

Ejam dabā un vērojam ziedus!

Pēc garās un pelēkās ziemas no pumpuriem sprāgst ne tikai zaļās lapas, bet arī krāšņi ziedi. Koku un krūmu ziedēšanas laiks parasti ir īss, tādēļ dodamies vērot šo pasakaino krāšņumu! Lasīt tālāk »

Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Lasīt tālāk »

Visi uz Lielo talku!

Arī šogad piedalāmies Lielajā talkā! Lasīt tālāk »

Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem. Lasīt tālāk »

Gāžamie kluči jautrām dārza izklaidēm

Jautras dārza aktivitātes varat nodrošināt, sarūpējot milzīgu dārza spēli.  Lasīt tālāk »