Dodam saviem traukiem un virtuves piederumiem otro iespēju!

Publicēts: 07.04.2018 07:05

Pavasaris ir pozitīvu pārmaiņu laiks un visa jaunā sākums, tāpēc piedalāmies labdarības akcijā "Maini veco pret jauno". 

Labdarības akcijas būtība ir šāda – visu aprīļa mēnesi jebkurā no veikaliem RITO iedzīvotāji var nodot savus vecos, lietotos traukus vai citus virtuves piederumus, kas viņiem vairs nav nepieciešami vai kurus viņi vairs nelieto. Pateicībā par piedalīšanos šajā projektā un, lai mudinātu iedzīvotājus būt atsaucīgākiem, RITO dāvina 20% atlaidi jaunu trauku vai virtuves piederumu iegādei. Atnestās lietas var būt jaunas, mazlietotas un  lietotas. Veikala darbinieki pieņems visas atnestās preces, bet pie jaunajiem īpašniekiem, protams, nonāks tikai tās lietas, kas tiks atzītas par lietošanai derīgām. Akcijā iespējams piedalīties arī neveicot pirkumu.


Saziedotos, lietošanai derīgos traukus un virtuves piederumus - katlus, pannas, galda piederumus, šķīvjus, glāzes un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai - RITO nogādās audžuģimenēm, daudzbērnu, maznodrošinātajām, vientuļajām māmiņām, kuras bērnus audzina vienas, kā arī trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā.

Ziedot traukus iedzīvotāji aicināti no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim visos veikalos RITO Rīgā, Liepājā un Ventspilī.

Pavasaris ir pozitīvu pārmaiņu laiks un visa jaunā sākums! Ļaujieties tam, un to, kas jums vecs, pārvērtiet par jaunu citiem! Dalība akcijā ir lieliska iespēja ne vien lietderīgā kārtā atbrīvoties no ikdienā neizmantotiem priekšmetiem, bet arī sniegt palīdzīgu roku daudzām Latvijas ģimenēm!

Vairāk informācijas: http://www.rito.lv  un www.palidzesim.lv 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »