Dodam saviem traukiem un virtuves piederumiem otro iespēju!

Pavasaris ir pozitīvu pārmaiņu laiks un visa jaunā sākums, tāpēc piedalāmies labdarības akcijā "Maini veco pret jauno". 

Labdarības akcijas būtība ir šāda – visu aprīļa mēnesi jebkurā no veikaliem RITO iedzīvotāji var nodot savus vecos, lietotos traukus vai citus virtuves piederumus, kas viņiem vairs nav nepieciešami vai kurus viņi vairs nelieto. Pateicībā par piedalīšanos šajā projektā un, lai mudinātu iedzīvotājus būt atsaucīgākiem, RITO dāvina 20% atlaidi jaunu trauku vai virtuves piederumu iegādei. Atnestās lietas var būt jaunas, mazlietotas un  lietotas. Veikala darbinieki pieņems visas atnestās preces, bet pie jaunajiem īpašniekiem, protams, nonāks tikai tās lietas, kas tiks atzītas par lietošanai derīgām. Akcijā iespējams piedalīties arī neveicot pirkumu.


Saziedotos, lietošanai derīgos traukus un virtuves piederumus - katlus, pannas, galda piederumus, šķīvjus, glāzes un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai - RITO nogādās audžuģimenēm, daudzbērnu, maznodrošinātajām, vientuļajām māmiņām, kuras bērnus audzina vienas, kā arī trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā.

Ziedot traukus iedzīvotāji aicināti no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim visos veikalos RITO Rīgā, Liepājā un Ventspilī.

Pavasaris ir pozitīvu pārmaiņu laiks un visa jaunā sākums! Ļaujieties tam, un to, kas jums vecs, pārvērtiet par jaunu citiem! Dalība akcijā ir lieliska iespēja ne vien lietderīgā kārtā atbrīvoties no ikdienā neizmantotiem priekšmetiem, bet arī sniegt palīdzīgu roku daudzām Latvijas ģimenēm!

Vairāk informācijas: http://www.rito.lv  un www.palidzesim.lv 

Foto avots: Shutterstock.com

Darām paši! Kastīte pierakstiem

Šī ideja paši noderīga būs radošiem cilvēkiem, kam nepieciešamība palīdzība kārtības ieviešanai uz galda.  Lasīt tālāk »

Uz Dabas muzeju izzināt biotopus, augus un sēnes!

Sestdien, 31. martā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā un uzzināt vairāk par Latvijā izplatītākajiem biotopiem, augiem un sēnēm. Lasīt tālāk »

Nesam istabā pūpoliņus!

Ja vēl neesat paspējuši, šodien varam doties skaistā pastaigā pa mežmalu, upes malu vai jūras krastu.  Lasīt tālāk »

Tiešraides kameras. Dabas vērošanai, bet ne tikai

Jau vairākus gadus Latvijā ar tiešraides kameru palīdzību varam sekot līdzi dažādu putnu dzīvei, piemēram, vistu vanagiem, ūpjiem, vai jūras ērgļiem. Lasīt tālāk »

Sākam gatavoties maratonam!

Katru svētdienas rītu līdz pat starta šāvienam Lattelecom Rīgas maratonā 19. un 20. maijā visi aicināti trenēties Mežaparkā lieliskā skrējēju un treneru kompānijā! Lasīt tālāk »