Slepeni! Vieta, kur paslēpt dzīvokļa rezerves atslēgu

Publicēts: 14.04.2018 08:05

Reizēm ir nepieciešamība mājokļa atslēgu paslēpt tā, lai tuvinieki to varētu atrast, bet būtu paslēpta svešinieku acīm. Piedāvājam ideju!

Ja pie mājas ir puķupods vai puķudobe, kas dekorēta ar akmeņiem, starp tiem var ierīkot paslēptuvi. Un to dara tā: 

ņem kanape maizīšu kociņu trauciņu ar skrūvējamu vāku (vai citu atslēgas izmēra slēdzamu trauciņu). Pie vāciņa ar karsto līmi pielīmē akmentiņu. Trauciņā ieliek atslēgu. Veidojumu ierok zemē tā, lai akmens paliek virspusē. 

Tikai zinātājs varēs iedomāties, kur atslēga meklējama!

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »