Ģimenes recepšu grāmatai: pildīti šampinjoni

Publicēts: 14.04.2018 15:10

Ko ātri un gardi pagatavot, ja pēkšņi atbrauc ciemiņi?

Lieliska uzkoda ir pildīti šampinjoni. Un tos pagatavot ir pavisam, pavisam vienkārši.

Lai pagatavotu pildītos šampinjonus, vajadzēs šampinjonus un sarīvētu sieru. Šampinjonus notīra, tiem izgriež kātiņus, ko smalki sagriež. Sarīvē sieru, piemēram, Holandes, un sajauc ar sasmalcinātajiem kātiņiem. Masu pilda atpakaļ šampinjonu cepurītēs. Tad liek uzkarsētā (vajadzēs apmēram 200 grādus) cepeškrāsnī uz 10 minūtēm. Var pārkaisīt ar zaļumiem.

Pasniedz siltus kā uzkodu vai kopā ar pamatēdienu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »

Laivu brauciens - laiks, kad būt kopā!

Vasara bez izpriecām ūdenī nemaz nav iedomājama, ja ierastās peldes jau nogurdinājušas vai ūdens nav tik silts, kā vēlētos, izmēģini savus spēkus laivu braucienā.  Lasīt tālāk »