Ģimenes recepšu grāmatai: pildīti šampinjoni

Publicēts: 14.04.2018 15:10

Ko ātri un gardi pagatavot, ja pēkšņi atbrauc ciemiņi?

Lieliska uzkoda ir pildīti šampinjoni. Un tos pagatavot ir pavisam, pavisam vienkārši.

Lai pagatavotu pildītos šampinjonus, vajadzēs šampinjonus un sarīvētu sieru. Šampinjonus notīra, tiem izgriež kātiņus, ko smalki sagriež. Sarīvē sieru, piemēram, Holandes, un sajauc ar sasmalcinātajiem kātiņiem. Masu pilda atpakaļ šampinjonu cepurītēs. Tad liek uzkarsētā (vajadzēs apmēram 200 grādus) cepeškrāsnī uz 10 minūtēm. Var pārkaisīt ar zaļumiem.

Pasniedz siltus kā uzkodu vai kopā ar pamatēdienu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Iepriecini mazbērnus un mazmazbērnus - piezvani viņiem!

Ja jūs savus mazbērnus un mazmazbērnus nevarat apciemot ik nedēļu, ieviesiet tradīciju - brīvdienās piezvanīt saviem mīļajiem. Viņi būs īpaši priecīgi dzirdot uzslavas un labus vārdus.       Lasīt tālāk »

Latviešu filmu vakars

Ģimenes ierasto filmu vai seriālu vakarā ievies jaunu tradīciju - Latvijā veidotu filmu skatīšanos. Iespējams, tu būsi pārsteigts, cik daudz īsfilmu un filmu ir radītas te pat, mūsu dzimtenē.  Lasīt tālāk »

Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā.  Lasīt tālāk »

Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu! Lasīt tālāk »

Ģimenes koku stādīšana

Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks. Lasīt tālāk »