Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Publicēts: 20.04.2018 12:50

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 11 gadiem “Mazo Stipro skrējiens”.


Arī šogad “Mazo Stipro skrējiena” trase tiks izvietota citā vietā, speciāli bērniem paredzētā teritorijā. Būs pieejamas divas dažāda garuma distances – lielākiem un mazākiem stipriniekiem. Jāpārvar tajās būs dažādi šķēršļi, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un kuriem jākāpj pāri.  Galvenais uzdevums – veiksmīgi sasniegt finišu un no sirds izbaudīt skrējienu.  Nedaudz sarežģītāk, bet aizraujošāk un interesantāk – gluži kā pieaugušo distancē!


Mazie drosminieki par dalību sacīkstēs finišā saņems ne tikai sponsoru sarūpētas balviņas, bet arī īpaši dizainētus militārus žetonus jeb dog tagus, kas noteikti paspilgtinās sajūtas un paliks kā suvenīrs.


Tas būs aizraujošs piedzīvojums ne tikai pašiem bērniem, bet arī ģimenei kopumā. Lieliski pavadīts brīvais laiks svaigā gaisā sportojot un smeļoties enerģiju turpmākajiem vasaras piedzīvojumiem. Svarīgākais ir palīdzēt un atbalstīt vienam otru, jo šajā izklaidējošajā pasākumā uzvarētāji būs visi.
«Mazo Stipro skrējienam» elektroniski var pieteikties līdz 3. maija plkst. 15.00 oficiālajā mājas lapā  vai interneta vietnē www.sacensibas.lv. Pasākuma dienās, 5. maijā, uz vietas reģistratūrā arī būs iespējams pieteikties skrējienam.

Atklājam spiningošanas sezonu!

Pavasara sezonā, kā ik gadu, spēkā bija vairāki aizliegumi, kas attiecas uz makšķerēšanu un spiningošanu.  Lasīt tālāk »

Ejam dabā un vērojam ziedus!

Pēc garās un pelēkās ziemas no pumpuriem sprāgst ne tikai zaļās lapas, bet arī krāšņi ziedi. Koku un krūmu ziedēšanas laiks parasti ir īss, tādēļ dodamies vērot šo pasakaino krāšņumu! Lasīt tālāk »

Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Lasīt tālāk »

Visi uz Lielo talku!

Arī šogad piedalāmies Lielajā talkā! Lasīt tālāk »

Piesakām mazos "Mazo Stipro skrējienam"!

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem. Lasīt tālāk »