Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Publicēts: 23.07.2018 06:35

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlme, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums.

Nakšņošanai teltī ir arī jāsagatavojas. Bērniem jāpaņem silts apģērbs, jo pēc karstās vasaras dienas, nakts var šķist vēsāka, nekā tā ir.

Gulēšanai līdzi jāņem segas, guļammaisi, spilveni, varat izmantot arī piepūšamo matraci. Teltī varēsiet spēlēt arī spēles, piemēram, "Kartupeli", "Cirku", kāršu spēli "Ēzelis", vārdu spēli, kurā jānosauc pēc iespējas vairāk vārdu, kuri sākas ar iepriekš izvēlēto burtu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »