Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Publicēts: 23.07.2018 06:35

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlme, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums.

Nakšņošanai teltī ir arī jāsagatavojas. Bērniem jāpaņem silts apģērbs, jo pēc karstās vasaras dienas, nakts var šķist vēsāka, nekā tā ir.

Gulēšanai līdzi jāņem segas, guļammaisi, spilveni, varat izmantot arī piepūšamo matraci. Teltī varēsiet spēlēt arī spēles, piemēram, "Kartupeli", "Cirku", kāršu spēli "Ēzelis", vārdu spēli, kurā jānosauc pēc iespējas vairāk vārdu, kuri sākas ar iepriekš izvēlēto burtu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »