Foto orientēšanās - brīnišķīga izklaide ģimenei

Publicēts: 12.07.2016 11:05

Arvien populārāka kļuvusi foto orientēšanās, kas paredz objektu meklēšanu pēc attēliem un kartes. Ar ģimenei sarīkojiet paši savu foto orientēšanos vai dodaties citu piedāvātajos! Dalību kādās sacensībās varat pieteikt arī nedēļas nogalēs, bet, ja esat nolēmuši paši sarīkot, tad labāk izvēlēties to darīt atvaļinājuma laikā. 

Šādas sacensības, tikai nelielākā mērogā, varat sarīkot arī svētkos, kad dalībniekiem objekti jāmeklē mājas pagalmā vai ielas garumā. Arī veids, kā tiek meklēti objekti, var būt atšķirīgs, piemēram, dodoties ar kājām, braucot ar velosipēdiem vai automašīnām. 

Šeit tu vari lejupielādēt ieteikumus, kā labāk sarīkot šādas sacensības.

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »