Izgatavo kopā ar meitu stilīgas zandeles pludmalei

Publicēts: 12.06.2018 19:15

Kā jau katrai sevis mīlošai dāmai, mums gribas izcelties uz citu dāmu fona. Ar radošu izdomu pludmales sezonā tas ir pavisam vienkārši. Apgūsti, kā ātri un vienkārši uzmeistarot vasaras pludmales zandeles, kuras papildina tavu tēlu.

Tev būs nepieciešams:
- Caurspīdīga gumija (apmēram 30 cm garumā);
- Paciņa sēkliņpērlītes.
 
1.solis
Uz, apmēram 30 cm garas gumijas, uzver pērlītes. Ļoti rūpīgi piesien gumijas galā pirmo pērlīti, ar vismaz sešiem stingriem mezgliem, jo gumija ir slīdīga un elestīguma dēļ mezgli slīd vaļā. Pērlīti galā piesien, lai droši un bez rūpēm vari vērt pērlītes un tās nespruktu nost.

2.solis
Piemērot uz kājas, izveido aplīti, kas nāks ap kāju. Uzsien mezglu un tālāk ver pērlītes “tiltiņam”, daļai līdz pirkstiem. 
 
3.solis
Uzsien mezglus pēdējai pērlītei, lai nostiprinātu “tiltiņu”. Tad izveido cilpiņu, kura būs ap kājas pirkstu! Visu dari piemērot uz kājas un mezglus savienojuma daļās sien vismaz sešus! 
 
Ieteikums! Cilpiņu uz pirksta vieglāk uzsiet,  ja rota jau uzvilkta uz kājas! Šai rotai var uztaisīt komplektā arī rokas sprādzīti, kaklarotu un pat gredzenu, verot pērlītes uz gumijas, kuru saskaņot ar pludmales apğērbu!

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »