Izgatavo kopā ar meitu stilīgas zandeles pludmalei

Publicēts: 12.06.2018 19:15

Kā jau katrai sevis mīlošai dāmai, mums gribas izcelties uz citu dāmu fona. Ar radošu izdomu pludmales sezonā tas ir pavisam vienkārši. Apgūsti, kā ātri un vienkārši uzmeistarot vasaras pludmales zandeles, kuras papildina tavu tēlu.

Tev būs nepieciešams:
- Caurspīdīga gumija (apmēram 30 cm garumā);
- Paciņa sēkliņpērlītes.
 
1.solis
Uz, apmēram 30 cm garas gumijas, uzver pērlītes. Ļoti rūpīgi piesien gumijas galā pirmo pērlīti, ar vismaz sešiem stingriem mezgliem, jo gumija ir slīdīga un elestīguma dēļ mezgli slīd vaļā. Pērlīti galā piesien, lai droši un bez rūpēm vari vērt pērlītes un tās nespruktu nost.

2.solis
Piemērot uz kājas, izveido aplīti, kas nāks ap kāju. Uzsien mezglu un tālāk ver pērlītes “tiltiņam”, daļai līdz pirkstiem. 
 
3.solis
Uzsien mezglus pēdējai pērlītei, lai nostiprinātu “tiltiņu”. Tad izveido cilpiņu, kura būs ap kājas pirkstu! Visu dari piemērot uz kājas un mezglus savienojuma daļās sien vismaz sešus! 
 
Ieteikums! Cilpiņu uz pirksta vieglāk uzsiet,  ja rota jau uzvilkta uz kājas! Šai rotai var uztaisīt komplektā arī rokas sprādzīti, kaklarotu un pat gredzenu, verot pērlītes uz gumijas, kuru saskaņot ar pludmales apğērbu!

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »